Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett és mi lehetett...

Mi történhetett és mi lehetett volna? (Halál. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! A tegnapi nap folyamán meghalt szeretett 6 éves csivavám. Úgy történt, hogy miközben nem voltunk otthon valahogy egyszerűen megszökött. Ezek után sajnos a szomszéd nagyobb termetű kutyáinál kötött ki akik megráncigálták (a két-két lába közti részen, nem lett sebes.) de a tulaj hamar reagált ezért nem lett komolyabb baja. A tulaj állítása szerint a kutyát kivitte az utcára járt egy picit majd összerogyott, és nem tért magához. Ezek után sajnos eltemettük szegényt mivel a történtek után 15 perccel értünk haza. Mi lehetett-e a probléma? Túl élte volna külsőleges segítséggel vagy esetleg nélkül?

2020. máj. 8. 13:12
 1/8 anonim válasza:
25%
Ha olyan helyen harapták meg, akkor külsőleges segítséggel se élheti túl. A kutyái vagy hamisak voltak vagy pedig azt hitték rá, hogy patkány vagy egér.
2020. máj. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Simán szerezhetett belső vérzést, ami még külső segítséggel sem igazán legyőzhető, ha olyan durva.

15 perc alatt egy állatorvos sem ért volna ki, igazából menthetetlen volt.

2020. máj. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehetett a probléma...első körben az, hogy ki tudott szökni. Simán lehetett belső vérzése, azon meg nemigen lehet segíteni így.
2020. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Erdekes,h az en kutyam nem szokik ki. Ugy zard be a lakasba,hogy ne szokjon ki. Ha az en kutyam megy mas teruletere,ott is halal var ra. A teruletvedelem termeszetes dolog. Erre keklett volna megtanitani a kutyad.

Remelem a kovetkezot nem engeded az utcan boklaszni egyedul.


A halala miattad tortent,nem a szomszed kutyai miatt.


Az en kutyamat egy masik harapta meg,amikor beteg es oreg volt,az utcan porazon. Egy alkoholista csoves pulija. 10 percen belul meghalt. O is belso verzest szenvedhetett.

2020. máj. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%

Hát, területvédelem ide, ösztön oda, az én kutyáim szocializáltak, és a kert az ÉN területem! Majd én védem, ha akarom. Bárki bejöhet, és ez így van rendjén.


Az őrzésre ott a riasztó!

2020. máj. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
A kutya szocializációja nem azt jelenti, hogy körbenyalja a besurranó tolvajt is. Az enyémek szocializáltak, bárki bejöhet akit ÉN BEENGEDEK. Le sem kakkantják. Viszont a betörő lábát megszaggatták amikor át akart mászni a kerítésen. És igen, van kamera meg riasztó.
2020. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ott a hiba,hogy egy csivavát miért hagytok kint az udvaron ??? :O

Főleg ha a kerítés se jó.


Valószínűleg a ráncigálásban sérültek a belső szervek, ami után belső vérzés alakult ki. Tulaj meg bakker ki rakja a frissen megtépett kiskutyát az utcára. Hát no comment ez is... De valószínűleg már menthetetlen lett volna így is úgy is szegény.

2020. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
Kevered a szezont a f@@@sz@@mm@@@l. Az örzô-védő egy munka, a gazdával együtt. Nem úgy, hogy utasítás nélkül valakit megtép a kutyád. De neked hiába mondom. Tépesd csak a kutyáiddal az embereket, hajrà. :)
2020. máj. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!