Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutya való nekem...

Melyik kutya való nekem leginkább?

Figyelt kérdés
Napi 4 óra séta és játék. Benti tartás, napi 4x vinném le. Érdekel az engedelmes kutyás tréning és az akadálypálya. Heti 1x 5-8 órás kirándulás a természetben.

2020. máj. 17. 12:47
A kérdező szavazást indított:
beagle
németjuhász(show/hobbi vonal)
angol cocker spániel
amstaff/pitbull
labrador
magyar/német vizsla
mudi
boxer
egyik sem(leírom mit ajánlok helyettük)
Fogadj örökbe!! Kizárólag mentett kutyus!!
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek rendkívül különböző fajták, tényleg nincs semmi kritérium ami alapján szűkíteni tudnád a kört?


Mert a pitbullt és a labrador egy kalap alá venni elég meredek....

2020. máj. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Hagyjuk mar ezt az alszent mentett kutya dolgot. Aki akar, az majd valaszt onnan ( nekunk is onnan van), de aki nem, arra mi a fenenek kell eroltetni? ( szavazasbol latom).
2020. máj. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyiban vettem őket egy kalap alá, hogy imádom a fajtákat, amiket felsoroltam.

Aztán leírtam a szempontokat, hogy hogyan élnénk. Ezek alapján ki mire szavaz, melyik illene leginkább az életmódomhoz?

2020. máj. 17. 13:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne csak az energikusságát vedd figyelembe hanem a habitusát is.

Spániel, labrador, show németjuhász ezek relatíve könnyen kezelhető kutyák, míg a többi hajlamos makacsságra. A labrador egy kenyérre kenhető jellem, míg egy amstaff vagy pitbull valószínűleg nem fog más kutyákkal haverkodni.


A beagle rendkívül agyafúrt kutya, megfelelő életkörülmények mellett is előfordul hogy szökik, a boxer ezzel szemben gazdacentrikusabb

2020. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem beagle kutyust válaszd. A mudinak több séta kell illetve heti 3-4× terelni/kutyás sportra kell vinni. Németjuhász is megfelelő lenne csak megbízható helyről kell hozni mert sajnos túltenyésztett fajta. Amstaff, pitbull és boxer, nincs sok tapasztalatom a fajtákkall de kemény kéz kell hozzájuk. Labrador és a vizsla mondhatni magasak és véznák így lehetnek izületi problémájuk késöbb. A legeslegjobb a színtiszta falusi korcs, egészségesek és imádják a gazdájukat.
2020. máj. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tök jó ez az 1-0 szavazás :D

Köszi az eddigieket:)

2020. máj. 17. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!