Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám el kezdett habosat...

Kutyám el kezdett habosat hányni ez miért van ?

Figyelt kérdés
És állandóan a füvet eszi .
2020. máj. 18. 15:10
 1/4 A kérdező kommentje:
Amióta el kezdett hányni állandóan füvet eszik .
2020. máj. 18. 15:13
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem öklendezik a kutya meg semmi csak hányt vagy össze evett valami aztán attól vagy valami olyat meg evett .
2020. máj. 18. 15:13
 3/4 anonim válasza:
Nem vagyok kutya szakértő, és lehet hülyeséget fogook irni, de asszem füvet enni nem tiltot a kutyáknak, nekik ez kell, és hányás sem baj, de habosat azt nem tudom. És ez sem biztos, én csak igy tudom.
2020. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor hányt habosat a kutyám, mikor megmérgezték. Viszont a fű evést nem tudom... mármint az, hogy szokott enni füvet, az okés. Meg fűevés után gyakori, hogy hánynak ahogy én tudom. Ha többször előfordul, akkor vidd orvoshoz mindenképp, mert lehet komolyabb a probléma, ha folyton füvet eszik majd kihányja.
2020. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!