Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki elmagyarázza nekem...

Valaki elmagyarázza nekem (sokat olvastam erről és egyre zavarosabb), hogy mi az a bull típus? Kik tartoznak ide és miért nem gondolunk rájuk egységes fajtaként?

Figyelt kérdés
[link] "Bull típusú kutyák", négy rész

2020. máj. 21. 08:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
A bull terrier és a pit bull terrier nem ugyan az!
2020. máj. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

21

Igen, értem.

Csak azt nem értem, hogy akkor most pitbull TERRIER vagy pitbull?

2020. máj. 22. 00:44
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Figyi van a bull terrier, (akinek homorú feje van) de a pit bull az teljesen más.


Van a Pitbull akinek hosszabbik neve a Pitbull Terrier de akár lehet úgy is írni hogy Pit Bull (tehát külön )


[link]


Na van ez a link. Itt van egy olyan rublika lejjebb hogy "Így is ismerhetsz: "

Na ott is ugyan úgy a Pitbull-ra több nevet ír.

Ezen az amargt oldalon mindem fajtánál oda van írva ezek a neveik ahogy még hívhatják őket de még így sincs ott minden név.


Ez olyan mint a nokedli és a galuska. Ugyan azt az ételt jelenti csak 2 neve van.


Vagy hogy kutya fajtát említsek továbbra is, van a Beauceron amit Beauce-i juhászként is ismernek.


Egyébként #4 vagyok és én nem írtam olyat hogy Pitbull és a Bull terrier ugyan az a kutya lenne.

2020. máj. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Mr.Q77 ***** válasza:

Ha a kérdezőt jobban érdekli a téma javaslom elolvasni

Kocsis Miklós- Bulldog enciklopédia c könyvét. Nagyon jó kis könyv történelemmel fajták bemutatásával/történetével. Régebben többször is kiolvastam :)


[link]

2020. máj. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

19

Köszönöm a türelmed. :)

Igen, azt tudom, hogy milyen a bull terrier. :)

A pitbull neve tévesztett meg. Pont azon az oldalon nézelődtem, amit javasoltál, de nem írtam a neve elé az "amerikai" szót és így nem adta ki találatnak.

Oké, visszaolvastam nem tudom hanyadszor és láttam a 4-est. :)

Mivel számomra érthetlen okokból kb. mindenki anonim, így nem tudom, hogy ki mit szólt hozzá, hányszor szólt hozzá, stb.

2020. máj. 22. 09:48
 26/32 A kérdező kommentje:

24

Úristen, mennyit kerestem ezt a könyvet!!

2020. máj. 22. 09:49
 27/32 A kérdező kommentje:

"Most nem értem. A pitbull/pitbull terrier nem ugyanaz, mint a bull terrier, nem? Vagy éppenséggel a pitbull nem ua., mint a pitbull terrier/bull terrier?" (20-as)


Ezért a kérdésért "a barátok/ellenségek mesteri megtéveszése" díjat kérem szépen.

2020. máj. 22. 10:00
 28/32 Mr.Q77 ***** válasza:
#26 -os google a barátod ;)
2020. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

28

Nem volt az, amikor kerestem. Amúgy kár ilyet írni, mivel kb. az összes kérdésnél és válasznál bemásolhatnád ezt a lerágott csont mondatot.

2020. máj. 22. 11:48
 30/32 Mr.Q77 ***** válasza:

Hát mert kb a kérdések 80% nál megoldható lenne a probléma a googleval.


Bírtam a keresőbe hogy Kocsis Miklós- Bulldog enciklopédia és voálá kidobot egy csomó opciót ...


na mindegy ez már off topic

2020. máj. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!