Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek Cesar...

Mi a véleményetek Cesar Milan-ról?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kutyám, de szenzációsnak tartom a férfit, ahogyan gondolkodik, viselkedik, összefüggésekre vezeti rá az embereket, és közben tanítja, gyógyítja a kutya-ember kapcsolatát.

2020. máj. 22. 11:26
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nem szenzációs, csak normális.

Inkább a gazdik sötétek, hülyék, akikhez megy.

Annyira alap dolgokat mond el. Szerintem egy normális ember, akinek nincs is kutyája, tudja ezeket, ha eddig nem a Holdon élt, és képes valamilyen szinten a logikus gondolkodásra.

Nagyon szomorú, hogy olyan emberek vállalnak kutyát, más háziállatot(vagy gyereket!) akik ilyen idióták.

Van ennek egy cicás változata is, csak nem jut eszembe a férfi neve. Egy családhoz azért hívták, mert a cica megkarmolta többször a kislányt. A kislány nyúzta a macskát, akkor is, hogy a macskának semmi kedve nem volt hozzá. Ehhez cicadoki kellett nekik, hogy rájöjjenek, hogy a macskát nem lehet csak úgy össze vissza nyúzni :D Milyen hülyének kell lenni ahhoz, hogyha rád fúj egy macska, akkor még tovább erőszakoskodsz, hogy akkor is megsimogatod? :D

2020. máj. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem tényleg van a pasinak egy olyan kisugárzása, amivel hat a kutyákra, láthatóan neki szinte azonnal behódol mindegyik. De egyébként igen, akikhez megy, azok láthatóan segghülyék a kutyákhoz, olyan alap dolgokat kell nekik megtanítani, amiket egy kutyát vállaló embernek illene tudni.

A cicás műsort is többször láttam régen, detto ugyanez, borzalmasan sötét emberek voltak benne, akik a cicák alapvető igényeit se voltak képesek kielégíteni.

2020. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
"Annyira alap dolgokat mond el. Szerintem egy normális ember, akinek nincs is kutyája, tudja ezeket" igen itt az oldalon tudja, vagy aki néz ilyen műsorokat. de a kutyások jó része nincs tisztában ezekkel. Ne a gyakoriból indulj ki.
2020. máj. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Imádom Cesart, és amíg nem találkoztam vele személyesen nem tudtam megérteni azt a dolgot, ahogyan hatással van a kutyákra. De egyből éreztem, komolyan, mg én is átvettem:)
2020. máj. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Azert amikor itt jart Magyarorszagon es problemas kutyakat kerestek neki mindenfele helyekrol, akkor a komolyabb kutyakat nem kerte. Ket kutyarol is tudok, akikre azert azt mondta, hogy inkabb kihagyja :)
2020. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
#5, az előadásról beszélsz? Olyankor nincs idő komolyan problémás kutyákat helyrehozni.
2020. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

ma 12:29

Az eszedbe sem jut, hogy pár percben egy színpadon nem lehet csodát tenni komoly problémás kutyával?

2020. máj. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%

Az állatokhoz értés szerintem tehetség kérdése részben, van, ami nem tanulható. Nem ismerem alaposan a munkásságát, de úgy gondolom, ő azok közé tartozik, akikben ez a tehetség megvan, és ő ezt ki is aknázta, nem maradt egy alap szinten.

Viszont nem varázsló, szóval értelemszerűen egy hosszabb rehabilitációra szoruló kutyával ő sem tud pikk-pakk csodát tenni.

De úgy gondolom, hogy többekben megvan ez a képesség, max nem viszik ilyen szintre, és sok olyan állattartó van, aki hiába nőtt fel állatok mellett akár, mégsem ért hozzájuk.

2020. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem tényleg tehetséges. Az egy dolog, hogy ezt mások is tudják, de benne valahogy megvan a tehetség és a munkája íránti elhivatottságának a keveréke. Az az eset, amikor valaki tehetséges és szorgalmas is.


Ami szerintem ezt bizonyítja, hogy nem csak kutyákkal csinálja ezt. Otthon egy egész farmja van, YouTube - on körbevezette a nézőket és kiderült, hogy madaraktól a patásokig, minden állattal jól tud bánni. Nyilván van külömbség az állatok között, de szerintem van egy univerzális nyelv, a testbeszéd, kisugárzás, ami minden állat között érthető, de az emberek nagy része már eltávolodott ettől.


Végül, ami szerintem ténylegesen bebiztosítja a hitelességét, az az hogy hibázik is. Sokszor volt, hogy hibázott és megharapta a kutya, de ekkor ezt utána el is mondta, meg is magyarázta, hogy mit rontott el. Ugyanakkor voltak olyan esetei, amikor beismerte, hogy nem tudja az adott állatot a családhoz igazítani és ilyenkor ő maga fogadta be, vagy keresett a kutyának olyan gazdát, aki illett hozzá. Más esetekben, amikor bonyolult volt az eset, de még megoldható, rehabilitációra vitte őket, majd visszaadta a családnak. Egyáltalán nem tűnik szélhámosnak. Interneten lehet róla olvasni, hajléktalanként kezdte, bevándorló volt, először csak kutyát sétáltatott, később a tréner munkájával jutott el oda, ahova.

2020. máj. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Szenzációs, ahogy a videók össze vannak vágva, de néha felkerül 1-1 olyan rész a netre, amit nem mutatnak a műsorban (harapások pl).


Nem mondom hogy nem tehetséges vagy nem ért a kutyákhoz, de a marketingje baromi jó, inkább ezt lovagolja meg.

2020. máj. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!