Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A beagle a legjobb kutyafajta....

A beagle a legjobb kutyafajta. Ki ért velem egyet?

Figyelt kérdés

2020. máj. 23. 17:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
47 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Makacs, nehezen tanítható, azt a feladatot, amire eredetileg kitenyésztették nem tudja elég jól ellátni. Kinek a pap, kinek a papné, nekem nem tetszik...

Te írtad ki ugyanezt pittel is? Ennyire unatkozol?

2020. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Valamelyik nap még a Pitbull volt a legjobb. Nem?
2020. máj. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Én is szeretem a Beagle-öket, de szerintem nincs olyan hogy LEGJOBB KUTYA.


Mindegyiküknek van egy "feladata". Lehet egy vadásznak a magyar vizsla a legjobb kutya, mert odahozza a lelőtt kacsát. De lehet hogy egy idős embernek a bichon a legjobb kutya, mert elfér az ölében, játékos és cuki. De egy családnak meg lehet a labrador a legjobb kutya, mert barátságos a gyerekekkel. De vagyok én akinek egy menhelyi keverék kutyus a legjobb mert "más" mint a többi kutya. Nem találsz még egy akár hasonló kutyát sem ami a menhelyeken van.


DE mindenki más. Egy vadásznak akár lehet egy másik vadászkutya a legjobb pl. retrieverek, vizslák stb. Egy idős embernek lehet másik kistermetű cuki kutya a legjobb pl. csivava, yorkie, havanese, máltai. Egy családnak meg a boxer, goldi vagy akár a beagle a kedvence.


"Ahány ember annyi szokás."

2020. máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Nekem is beaglem van. Okos, értelmes, sokkal több mindent tud és ért mint a környékbeli "okos" kutyák. Nem is értem sokan miért tartják és nevezik őket buta fajtának.. Egy szeretetbomba az összes, társaságkedvelő, imádja az embereket és állatokat. Igazából még nem is láttam vagy hallottam olyat, hogy egy beagle agresszív lett volna. A méreta pont megfelelő kinti vagy benti tartásra is akár, tele van energiával, tudsz vele mindenhova menni nem fog elfáradni.

Nekem nyílvánvaló, hogy ő illetve ez a fajta a legjobb, de másnak lehet,hogy nem.

2020. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Hát számomra mondjuk nem,mindenkinek más a stílusa,nekem olyan kis bamba buta szeruseg jut eszembe eloszor rola.
2020. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Eddig csak idegbetegul orditozo beagle gazdikat lattam. Nem hallgTott egyikukre se a kutaja. Nehezen tanithato. Nekem nem kene.
2020. máj. 24. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!