Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kaptam egy kiskutyát,...

Most kaptam egy kiskutyát, elvileg pincsi lenne, de szerintünk nem fajtiszta. Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
www.kepfeltoltes.hu/view/081124/PB230045_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
2008. nov. 24. 10:05
 1/10 A kérdező kommentje:

nem jó a kérdésben kirakott link. sajnálom. de remélem ha ide másolom be már jó lesz :)

[link]

2008. nov. 24. 10:07
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és kislány :D
2008. nov. 24. 10:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát sajnos ez nem fajtatiszta.Onnan tudod,hogy a hüvelyk és mutató ujjaddal át tudod fogni az orrát,egyébként.Az igazi pincsiknek ezt nem tudod megtenni olyan rövid orruk van.Sajnálom,de azért aranyos.
2008. nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez száz százalék, hogy nem fajtatiszta.. miért van olyan érzésem, hogy közepes-nagy testű lesz?

A neve.. nekem először a Gombóc, Gombi jutott eszembe, de lehet Cukor is, vagy Lara. Vagy Csutak. Nagyon édes! :)

2008. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Most nálunk egy kislány kutyát Frutti-nak hívnak a lakótelepen :) Ha nekem most lenne kiskutyám biztos így, hívnám :)

Azért majd, írd le légyszi, hogy hogy döntöttetek :)

2008. nov. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen. Édes kis gyönyörűség!!! (sokkal szebb, mintha fajtiszta lenne!)
2008. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy ez a a kutyus nem pincsi, az 100%. Sőt, nagyobbra fog nőni mint egy pincsi, olyan, mint egy juhászkutya, vagy én nem is tudom... :) De nagyon édes, nagyon szép. Hogy mi legyen a neve, nem tudok ötletet adni, mert hozzám is most fog érkezni egy kiskutya, és még neki sem tudom hogy mi legyen a neve... :)

Jó kutyázást!!! 8)

2008. nov. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nem sajnálom, hogy nem fajtatiszta. nekem is is nagyon tetszik. a nevén még gondolkodunk, majd megírom mi lett :D
2008. nov. 24. 16:50
 9/10 A kérdező kommentje:
Panka lett a neve :D
2008. nov. 25. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Szuper :) nekem tetszik :)
2008. nov. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!