Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Szerintetek milyen fajta kutyák látszanak a képeken?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2020. máj. 24. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Az első shar pei keverék, a második cane corso.
2020. máj. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi! És az elsőben nem lehet pit/sztefi? Mert ugye tigriscsíkos.
2020. máj. 24. 13:29
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem csak a pit és a sztefi tigriscsíkos.
2020. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jogos. :)

Csak ő a kutyácskám anyukája és nem tudom, miért lett olyan a kutyám, amilyen. Az anyja ugye az első képen. A második képen levő kutyáról nem tudtam, hogy cane corso. Hasonlónak találtam az elsőt meg a másodikat.

A kutyám apukája állítólag fajtatiszta mudi (fekete).

Mutatom a kutyámat:

[link]

2020. máj. 24. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:

A 2. képen nem cane corso van szerintem...

Max. az is van benne, meg még egy csomó másik fajta.

2020. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az állatorvos azt mondta, hogy az enyémben shar pei és sztefi van. (De fura/ronda ez a sztefi szó.) Az anyját először shar pei-nek mondták, aztán shar pei mixnek. Az állítólagos apuka még csak 6 vagy 7 hós volt, amikor a kölykök fogantak.Erről azt mondták sokan, hogy akkor még nem csinálnak gyereket. :) Szóval az én kutyám egyetlen biztos összetevője a shar pei, ezt jól eltalálta az 1-es válaszoló.
2020. máj. 24. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Lehet benne akár valami bull típusú is. A shar-pei biztos. Én a mudit nem látom sehogy se :D
2020. máj. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%
Amerikai szaffordshire terrier. Hogy a bús ...-ba csináltatok ebből "sztefit". Bammeg, hovjátok inkább akkor már babgulyásbak a fajtát, annak is pont annyi köze van hozzá, mint a "sztefi"-nek. Bahhhh...
2020. máj. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Staffordshire*
2020. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8

Igen, a sztefi borzalmas. De kutyás ismerős így mondja (igen igen magas intelligenciájú, nem ál-kutyás, hanem ízig-vérig az), hát én is ezt mondom. De lehet, hogy babgulyásnak fogom mondani. :)

2020. máj. 24. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!