Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldog-ot mennyi...

Francia bulldog-ot mennyi ideig sétáltassam?

Figyelt kérdés
Hülyén írtam a kérdést de szerintem érthető. Tudom hogy nem bírja a nagy sétákat. De kb mennyi időre mennyek majd vele ? És azt olvastam hogy inkább nyakörvvel sétáltassam ugye? Negatív kommentet nem kérek, tenyésztőtől veszem.

2020. máj. 27. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Annyit amennyit bír.

Egyen függő. Valamelyik buci szeret hosszabbakat sétálni valamelyik meg már a ház megkerülése után ballagna haza.

2020. máj. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy nyakörvvel, vagy hámmal, csak valamivel. Ezt kutyája válogatja, úgy is látod rajta, ha már nem bírja, pihentek, vagy ha nagyon nem, felveszed. Vigyél magaddal neki vizet, majd ha meleg lesz, akkor pedig inkább az esti órákban vidd el.
2020. máj. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat! Jöhetnek esetleg még tippek vagy saját tapasztalatok bucival kapcsolatban az utóbbinak nagyon örülnék, nagyon szeretem olvasgatni pl mások vicces szituációit a saját buciukkal :D
2020. máj. 27. 23:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem más fajta kutyusom van, de segítek, ha tudok, ha valamit kérdezni szeretnél még 🙂
2020. máj. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Milyen fajta kutyusod van? És mennyi idős? Tippeket elfogadok pl tanításhoz, sétáltatáshoz stb.. És ahogy írtam saját tapasztalatokat, vicces szituációkat amit az oldalak nem írnak, kutya fajtától függően :D
2020. máj. 27. 23:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Magyar agár és óriás snaci, meg egy uv. A két nagy kb 2 éves, a kicsi kb 1 éves lehet.

A snaci egy hihetetlen szeretetbomba, aki tacskónak hiszi magát, nagyon durva, le sem lehet lőni. A kicsi ugyan ez, pedig ő se annyira kicsi, 20 kg körül. Az agár igazán az enyém, 2 sebességes, vagy rohan, vagy alva lefolyik a lépcsőn. 😀

2020. máj. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kis édesek lehetnek :D
2020. máj. 28. 00:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a francia bulim időjárástól függően 20-45 percet sétál napi 3x. Ő kiskorától sokat volt sétáltatva, hogy ne punnyadjon el annyira felnőttként se. 10 hónaposan már simán sétált 3x1 órát, mostanra már nyugisabb, nem kell ennyi neki, 4 éves. Ha hideg van kint, akkor csak 20 perc séta, pedig menne még, de volt, hogy a hideg levegő beszipolyozásától tüdőgyuszit kapott csórikám, úgyhogy nagyon hideg/nagyon meleg időben 20 perc. De ha kint hideg van, akkor bent még a lakásban igényli a játékot, melegben, nyáron 23 órát alszik naponta:D
2020. máj. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi mindenkinek főleg a #8-nak :D
2020. máj. 28. 12:55
 10/11 anonim ***** válasza:
#8-as vagyok.Még annyi, hogy ha nem akar lemenni még sétálni, azt egyértelműen jelezni fogja:D Dix átfordul a másik oldalára a fal fele és bedugja az orrát a plüsse alá, ha odamegyek hozzá mondom gyere már, akkor csak a szemével felnéz rám, meg se moccan:DD
2020. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!