Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok szereti a bulldogokat...

Kutyátok szereti a bulldogokat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a tapasztalatom, ahogy más kutyásokkal is beszélgetek, hogy a francia bulldogokat kevés kutya szereti. Eddig 10ből 8 kutya nem kedveli őket. Köztük az enyém se. Gondoltam a nyomott fejük és a szuszogásuk miatt, de pl az enyémnek mopszokkal semmi baja, pedig fejformára ugyanolyanok. Azt vettem észre, hogy a mopszok nyugisabbak, a bulldogok sokkal inkább vehemensek, kissé olyanok mint egy röfögő tank. Kíváncsi lennék a ti kutyátok hogyan viszonyul a bulldogokhoz. Fajtát is írjatok légyszíves :)


(Enyém csivava keverék)



2020. máj. 26. 13:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%

Nekem francia bulldogom van,nyugodt,szerintem a csivavák be vannak szarva minden kutyatol es azért ugatjak mindegyiket meg

Van a házunkban is egy mikor a bulldogom 1méterre van tőle,akkor nehúzza fülét farkát a kis nyomi csivava

Ennyi

2020. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jelzem, hogy a kutyám az egyik legnormálisabb a környéken és igen gyakran mászik a bulldog az arcába. Meg is kapták múltkor az egyik bulldogot és nem az én kutyám volt. Ennyi.


Azért érdekelne, hogy mások mit tapasztalnak, mert lehet csak az itteniek neveletlenek vagy túl rámenősek. Bár nyilván a szuszogásuk nem nevelés függő.

2020. máj. 26. 14:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én menhelyi mixemről tuni kell, hogy nagyon konfliktus kerülő, minden kutyával játszana, ám ha egy kutya messziről ugatni kezdi, ő nagy ívben elkerüli, s rá sem néz. Na most a bulldogok játszanának vele, de a hangjuk miatt olyan, mintha morognának rá, így csak zavartan áll és néz, ha közelebb mennek hozzá, akkor meg fél és tisztelettudóan hátrál, oldalazva kikerül, majd előre elszalad:D
2020. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Elcseszett egy fajta, persze, hogy senki nem bírja a bulldogokat ...
2020. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok kutya rosszul kezeli a bulldogokat, ez valós. Röfögnek kínlódnak a levegőért, ami morgásnak is tűnhet.
2020. máj. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%

A francia bulldogok nahyon cukik

Emberben is sok elcseszett van,nem???

2020. máj. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte az én mentett bc mixem sem tudta hova tenni a rövid orrú kutyák szuszogó, röfögő légzését, aztán mostanra már megbékélt velük és van haverja is. :-)
2020. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem nincs bajom velük, csak nem értem, hogy ha a szuszogó mopsszal az ég világon semmi baja, akkor az ugyanúgy szuszogó bulldog miért vált ki ellenszenvet :D viselkedésén kívül más tippem nem maradt
2020. máj. 26. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kifejezetten a fajta felé irányuló agresszió, vagy nem is tudom minek mondhatnám. Gondolom, ha egy labrador adna ki ugyanilyen hangot az se tetszene neki/nekik.

Az én agár keverékemnek egy francia bulldog a legjobb barátja, ha lehet ilyet mondani :D Észre se veszi, hogy szuszog vagy röfög, csak játszanak tovább. Viszont a környékünkön elég sok francia bulldog lett, kb 10ből 1et nem szeret, de azt is csak azért, mert hülye a gazda.

2020. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem a Pincsim minden kutyát szinte kerül, német juhászom pl a Bulldogokat és a nagytestű kutyákat szereti, a többit pl tacskó kerüli, a vizslakat utalja.
2020. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!