Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen neveket NEM szerencsés...

Milyen neveket NEM szerencsés kutyának adni?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, milyen neveket nem a legszerencsésebb a kutyának adni, így szűkíthetem a kört.

Arra gondoltam, hogy emberi neveket nem jó adni egy kutyának. Pl: Zolinak hívják a kutyát, valaki megy az utcán, akit Zolinak hívnak, és ordibálnak, hogy Zoli! Az illető megfordul, és látja, hogy csak a kutyának üvöltöznek.

Vallással kapcsolatos neveket, nem szeretnék adni, pl: Sátán, Ördög, Gyilkos. Szólok a kutyámnak, mert hívom, és egy templom előtt megyek, és ezt hallják: Sátááán! Gyere ide!

Tárgyakról se adnék nevet kutyának szívesen.

Van valakinek még ötlete/vicces tapasztalata, hogy milyen neveket nem érdemes adni kutyáknak?


2010. júl. 30. 14:23
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
50%

kizártál minden lehetöséget csak a Buski, Pamacs, Gömböc, Picur féle kutyanevek maradtak ...

na, én meg ilyet net nem adnék soha az állataimnak

a kutyáimnak emberneve van (Dina, Rebeka), a macska meg Moha

2010. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
75%
az én kutyámnak Zoli a neve, szerintem mókás.
2010. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
63%
* net = nem
2010. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
87%

hívd Segítségnek. Ha meg elveszik ordibáld hogy Segííítség :D


Miért kéne ördögnek hívni? O.o sok jó név van

Erről jutott eszembe egyik ember Lucifernek hívja a német juhász kutyáját :D


Reno, Rex, Fixi, Flippy

Most hirtelen ezek jutotta keszembe

2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
85%
Cirmi
2010. júl. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
56%

Ez lánykutya. Vénusz?

[link]

2010. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
75%
akár miylen neve van a kutyámnak a szomszédok ugyse értik mit zagyválok mikor megszökik :D mindenki ?-es fejjel néz rám xD amúgy én szeretem magam kitalálni a kutya nevét így már volt Max (a minimax műsorról mert akkor még gyerek voltam), Titán mert egy harcias boxer volt XD és Otisz mert nagyon illik rá XD és ha meghallja az o betűt akkor máris figyel XDXD
2010. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Pl. egy dundi kutyust elnevez valaki daginak,vagy hasonló,és a parkaban kiabál a kutya után,hogy -hé dagi!,és előtte sétál egy kövér ember. Hát ez is ciki lehet:D
2010. júl. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy úgy járj, mint mi. Kutyánkat Kemlesz-nek neveztem el. Mikor a kiskorú lányommal sétál és hangosan hívni kell: "gyere Kemlesz"- hát az gáz...
2010. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
84%

Nekem Lucky volt a csivavám neve, és mikor szóltam neki a szomszédok mindíg ilyen he'? fejjel néztek, mert angoltudás nuku :D

Egyszer láttam egy idős nénit aki a yorkiját sétáltatta, és elszaladt a kutyus ő meg elkezdett kiabálni ahogy csak bírt h Nuniiiii gyere vissszaaa xD asszem nem kell részleteznem mennyit röhögtem :D

2010. júl. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!