Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budapest belvarosaban KAJ tartas?

Budapest belvarosaban KAJ tartas?

Figyelt kérdés
Ezek a kutyak ugy tudom nagy teruletek orzesere vannak kitalalva, csakugy mint a tobbi nagytestu pasztorkutya. Mi vesz ra egy embert, hogy egy kis lakasba zsufolja be azt a hatalmas kutyat es napi csak parszor keruljon vele a kornyeken? Tenyleg erdekelne, hogyan oldjatok meg az igenyei kielegiteset?

2020. máj. 28. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
7: Aha. Szóval most megtudtuk, hogy mindenki aki kertben tart kutyát, az elhanyagolja és kínozza. Mesélj még....
2020. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

8-as! A dömösi KÁJ kutyát mindenki ismeri, agyon van simogatva, teljesen emberbarát, kb minden 2.ember odamegy hozzá. A kecskék őrzése miatt van ott, napközben meg azért van kikötve, hogy ne szarják össze magukat a kirándulók, mert ha el lenne engedve, akkor az lenne a baj. Láttam már embereket sikítófrászt kapni a szabadon sétálgató szamártól is.


1 embert ismerek, akinek panelban lakik a nagytestűje, de hozzájuk 5 perc sétára van a Duna part, ők oda járnak le órákat szaladgálni vagy úsztatni. A nap többi részében a kutya fekszik a házban.


Én kertesben lakom, van egy német-és egy belgajuhászom, amikor dolgozom, akkor alszanak. Hétvégente túrázunk, hétközben meg 3-4 órákat sétálunk vagy mi is lemegyünk a Duna partra, hogy tudjanak szaladgálni.

2020. máj. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!