Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig "érvényes" egy vérkép...

Meddig "érvényes" egy vérkép egy kutyusnál?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 9 éves csivava keverék kutyusom és Hála Istennek eddig "indokolatlan" volt de az utóbbi 2 évben 6 havonta csináltattam neki vérvételt, mert rettegek, hogy beteg lesz..
2020. máj. 29. 18:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
A vérképből rengeteg betegség kiszűrhető tudtommal. Daganat, vese, máj problémák ilyenek. Én több állatorvost is megkérdeztem erről, mindegyikük elmondta de elfelejtettem 😁😆
2020. máj. 30. 22:38
 12/14 anonim ***** válasza:
10/ Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy nem elég fél évente nézetni, nézzünk rá 2 hetente. :D Azért egy orvos hála a jó Istennek komplexebben néz mindent, nem annyira lebutítva, mint ahogy leírtad.
2020. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Persze, hogy komplexebben nézi..

Egyébként vicces de szívem szerint hetente nézetném a vérképét és naponta vizsgáltatnám a kutyámat annyira féltem. Tudom, szánalmas de szeretem.

2020. máj. 30. 22:58
 14/14 anonim ***** válasza:
13 Nem szánalmas! De nem is jó dolog, tudom, mert ugyanabban a cipőben járunk (én vagyok a 37 kg-os beteg kutya gazdija). Annyira szereted, hogy ha csak másképpen veszi a levegőt, mint szokta, már bajt feltételezel, és aggódsz. Rossz dolog mindig aggódni, nálam a betegsége miatt állandó a gyomorgörcs. Mert sajnos ha csak rosszabbul eszik, hígabbat, sárgábbat kakil, remeg, túl sokat, vagy túl keveset iszik, többet alszik, hány(akár csak kicsit is), már azt feltételezhetem -sajnos joggal- , hogy rosszabbodott az állapota. De nálatok semmi ilyen nincs! Szóval csak élvezd ki, hogy a kutyád tip-top állapotban van,és hacsak nincs semmi baljós tünet, akkor az általános vizsgálatok sűrűségét pedig bízd az orvosotokra! :)
2020. máj. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!