Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ki fogadna be 2 kutyust?...

Ki fogadna be 2 kutyust? Golden retrieverről és egy spánielről lenne szó!?

Figyelt kérdés

Mindkettő szuka, hozzá kell tennem, hogy már nem kölykök!

Törzskönyvezettek, oltást is szoktak kapni!

Sajnos elköltözök, így nem tudok róluk tovább gondoskodni!

Majd megszakad a szívem, de nincs más választásom, elaltani nem akarom őket, ezért szeretnék egy jó gazdit találni nekik!

Tündéri kutyusok tényleg.

Legjobb lenne, ha valaki mindkettőt be tudná fogadni, így együtt maradhatnának! Gyerekszeretők, játékosak, a spániel picit lököttebb, meg ugatósabb, de ő is imádnivaló!

Ha esetleg tudnátok segíteni bármilyen formában azt nagyon megköszönném!!!!!!


2010. júl. 30. 16:10
1 2
 1/15 Allison ***** válasza:
Keresd fel a fajtamentőket.
2010. júl. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
én a golden retrievert befogadnám ha megengedi a lakás tulaja (albiban vagyok) meg azt meg szabad kérdezni h hány éves a kutya és hol laksz?
2010. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

mind2 fajta mentői dugig vannak ... esélytelen a dolog, max. hirdetni tudják öket


egy gondolatot hogyha megengedsz: vagycsak olyannak add oda a tk.-s fajtatiszta szukát, akit ugy ismersz mint a tenyered, vagy ha idegennek adod akkor ivartalanisd ki elötte

nagyon sok "ingyen" kutya jut a szaporitok kezére és 1000L ki fogják a kutyáid zsigerelni, agybafőbe elletni, mocsok módra tartani

és azt se kell elhinni ha jólszituált, apuka jön az üngyibüngyi gyerekkel, hogy a gyereknek kell az eb .. simán átvernek

2010. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

jaj.

Hirdesd őket, minél több helyen, biztosan befogadja őket egy rendes gazdi. Az altatásra ne is gondolj.

2010. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Próbáld őket mindenképpen együtt adni.
2010. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miért nem viheted őket magaddal? Hátha másféle segítséggel mégis veled maradhatnak?
2010. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Pestre költözök az egyetem miatt, és sajnos nem tarthatok ott állatot, egy kertes lakásra, házra meg ugye nincs pénzünk. Otthon is egyedül laktam, ezért nincs olyan családtagom se, aki tudna róluk gondoskodni, akiket pedig eddig megkérdeztem ismerősöket senki nem tudja őket vállalni:( Amúgy pécsi vagyok, de hogyha valaki be tudná őket fogadni, akkor az ország túlsó végébe is elvinném őket, igaz akkor már ez tényleg örökre szólna...:S

A kutyák kb 6évesek lehetnek, nagyjából egy korúak.

2010. júl. 30. 16:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Értem. Gondol-kodom.
2010. júl. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Allison ***** válasza:
Van tözskönyvük és nem tudod mennyi idősek? Hiszen abban benne van nem? Amúgy meg panelban is lehet kutyát tartani. Vagy albérletbe mész?
2010. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Albérletbe-kis garzon-30nm...a barátommal..amúgy most nem vagyok otthon, úgyhogy nem tudom megnézni :D
2010. júl. 30. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!