Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok golden retriever...

Tapasztalatok golden retrieverről?

Figyelt kérdés
ilyen kiskutyám lesz :DD
2011. jún. 15. 11:40
 1/6 anonim válasza:
Nekem világ életemben ilyen kutyám volt.:) Legaranyosabb,hüséges,játékos,nem hullik nagyon a szőre,gyönyörű kutya szerintem,imád uszni,gyerekbarát, még a macskáinkkal is megbarátkozott az összes. Mozgásigénye az van,meg játszani kell vele, de a legtöbb nagytesü ilyen:) Most születtek nemrég kiskutyai is:D Nagyonédesek:))
2011. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Tapasztalatból írom hogy tanítsd serényen mert tud nagyon szófogadatlan is lenni! Legyél Te a falkavezér!
2011. jún. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajna hala a szaporito gyaraknak sok az agressziv egyed. Szamomra is meglepo volt ez az info de sajnos igy van.
2011. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon barátságos kutyák mindenkivel, így még csak jelzőkutyának sem jó. Sétáltunk egyszer a faluban és ismerőseink vettek egy goldit. Tudtuk, hogy vesznek, de még nem találkoztunk vele. Csak elsétáltunk a kerítés előtt, ő meg jött oda és a kerítésen belülről nyalta a kezem. Mi tagadás aranyos látvány volt, de simán képes lett volna otthagyni értünk a családját, még a kerítésen is próbál kibújni és amikor ott hagytuk, nyüszögött :/ Pedig a gazdái felelősségteljesen tartják, sokat foglalkoznak vele, és ő ott családtag...

Elég tanulékony kutyák, de pl. ha azt mondod neki ül, képes ott ülni órákig, amíg fel nem "oldozod", tisztára zombi kutya. Persze aranyos, minden embert szertő kutyák és nem mellesleg duzzadnak az energiától. Ami egy érdekesség, hogy "puhaszájú" kutyák, és képesek egy tojás vinni a szájukban, anélkül, hogy összetörnék. Biztos valakinek ez az álom kutya, de nekem egy másik fajta kutya az Igazi (csak még nincs olyan kutyám, jövőre tervezem).

2011. jún. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát nem házörzőnek vettük.:D

előző goldenünk nagyon ragaszkodó volt.

2011. jún. 15. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is most lesz goldim.:)
2011. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!