Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy fél éves tacsink és...

Van egy fél éves tacsink és ha egyedül van folyamatosan üvölt vinnyog és szétszed mindent(hiába fárasszuk le) Viszont nem tudunk 24 óráig mellette lenni. Hogyan tudnánk leszoktatni róla?

Figyelt kérdés

2020. máj. 31. 09:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
kinövi szerintem
2020. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Vegyel neki olyan jatekokat amivel el tudja foglalni magat es nem a lakast szedi szet.
2020. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szeparációs szorongás.
2020. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Rengeteg játékot vettünk neki de mindet darabokra cincálta még az ágyát is ezután jött a kanapé és a tapéta... Gondolom legalább is remélem hogy ezt kinövi... Jobban zavar ez az állandó üvöltése... Ha velünk van semmi baja de amint betesszük a hejére elszabadul a pokol :(
2020. máj. 31. 14:06
 5/21 anonim ***** válasza:

A heLYére nem netenni, hbem szoktatni kell folyamatosan, pici baba korától.


Nem tartom valószínűbek, hogy eleget és megfelelő minőségben foglalkoztok vele. Szépen a fejetekre is nőtt... kutyasuli vagy tréner.

2020. máj. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kezdtétek el az egyedülléthez szoktatni? Mit takar a fárasztás?
2020. máj. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem értem más kutya gazdi nem dolgozik csak mi?... Napközben ha itthon vagyok velem van (persze akkor se tudok 24-be kutyázni de nézi ahogy főzök takarítok) a fárasztás alatt 1- 2 óra sétát értek... Éjszakára tesszük be a helyére meg ha elmegyünk dolgozni... Sajnos ennél többet csak úgy tudnék vele foglalkozni ha felmondanék
2020. máj. 31. 16:47
 8/21 anonim ***** válasza:
28%

8 órát be van zárva?!?!?! Te nem ordítanál a helyében, mondd?!


És nem, en kivettem az összes szabim, amikor jött a kölyök kutya plusz kértem itthoni munkát. 3 hónapot volram itthon vele, hozzászoktattam. Az átlag az, hogy 2-3 hetet kivesznek szabiban az emberek, mikor jön a kiskutya. Beszoktatják.

2020. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Tehát szellemi fárasztás nincs is? A tacskó munkakutya!

A séta legalább szabadon van? Vagy csak pórázon?

Az egyedülléthez nem is szoktattad? Csak beraktad a boxba és ott hagytad?

2020. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Bocsi ápolónő vagyok és én nem tudok 3 napot sem kivenni nem hogy 3 hónapot mellesleg 4 hónapja van itt nem tegnap hoztuk el... És még egyszer kérdezem... Más kutyás nem dolgozik? Nem akarom elhinni hogy minden kutyás 24 be kutyázik...
2020. jún. 1. 05:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!