Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessek egy olyan...

Mivel etessek egy olyan kutyát, aki mindent lemozog magáról és folyamatosan kilóg az összes bordája?

Figyelt kérdés

Házikosztot változatosan illetve prémium szárazat is szokott enni, de mégsem az igazi.


Tudnátok tanácsot adni milyen tápot, vagy milyen összetételben etessem?


2010. júl. 30. 21:48
1 2 3 4 5
 1/42 Allison ***** válasza:
100%
Az nem lehet hogy akármennyit adsz, lemozogja. Adj neki többet.
2010. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Munkakutya tápot kap? Mert ha nem, akkor válts arra.
2010. júl. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Kilóg a bordája? Mennyire? Szemmel láthatóan, vagy csak ha simogatod érezni a bordáját?(eleve, milyen fajta?) Mert akkor jó ha simogatás közben, érezni a bordáit.
2010. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Az előírt mennyiségnél adj többet neki, vagy válassz olyan tápot, ami kifejezetten aktív kutyáknak való.
2010. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
acana sport&agility
2010. júl. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

Próbáltam, egész egyszerűen baromi gyors az anyagcseréje, és nagyon sokat mozog is. Nem etethetem egész nap!


Gondoltam, ha összetételmen másképp adok neki, akkor megoldódik a probléma.


Egyébként labrador, fixen 25-26 kiló, szín izom.

Nem fogy, ezt a súlyt tartja, de kiállnaka bordái. Azt gondolom mondanom se kell, hogy folyamatosan fut, és dolgozom is vele. Csak akkor tűnnek el a bordái, ha "szobafogságra" ítélem és alig mozgatom, de ezt nem tehetem vele hosszú távon, és egyébként is elég neki 1 nap és megint előtűnnek a bordái.


17 éve kutyázom, de eddig ilyennel nem találkoztam. Mindig az volt a probléma, hogy dagi a kutya :S

2010. júl. 30. 21:57
 7/42 A kérdező kommentje:

eddig a eukanuba, royal canin, husse, hills munkakutya tápot próbáltuk, illetve mint írtam a házi kosztot.


Munkalabrador, vizslás alkat, szín izom, szemmel látható a bordakosár. Most megint "zongorázni lehet a bordáin" ezért fordultam ide a kérdéssel...

2010. júl. 30. 22:00
 8/42 A kérdező kommentje:
ui.: 3 havonta féregtelenítem, és múltkor vetettem tőle vért dokival, de jó a vérképe is....
2010. júl. 30. 22:01
 9/42 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleteket! és hogy komolyan veszitek a kérdést...!
2010. júl. 30. 22:03
 10/42 anonim ***** válasza:
66%

akkor nézz meg egy dokumentum filmet, mit esznek a szánhúzó kutyák...

:)

etesd azzal. tuti, hogy nem fog fogyni!

2010. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!