Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most lesz baj? Meg fog halni?

Most lesz baj? Meg fog halni?

Figyelt kérdés
A kiskutyám (pár hónapos) lenyelt egy szilánkdarabot. Eddig nem volt még baj, de lesz? Mi lehet a következménye? :((
2010. júl. 30. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én kutyusom szöget nyelt le . azt mondták itatni kell meg etetni és remélhetőleg kijön belőle. nézd a székletét.

szerintem kikakilja

2010. júl. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Figyeld a székletét, de nem biztos, hogy kijön

lehet, hogy állatorvos veszi ki belőle.

2010. júl. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd állatorvoshoz!

Csak ő tud biztosat mondani. Szerintem meg fogja röntgenezni, ha nem helyezkedik el veszélyes helyen (pl. nem fúródott bele a nyelőcsőbe/gyomorba) akkor ő is az itatást/etetést javasolja.

2010. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerencsére a legtöbb ilyen esetben, úgy mint az embernél, simán távozik és nincs gond. De figyeld a kutyust, és ha valami furcsát észlelsz, vidd orvoshoz. Mindenesetre szurkolok.
2010. júl. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem adj neki egy fél tisasent
2010. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az én kutyám meg fólia darabot nyelt le.Ilyen gombócba,volt.De aztán kikakilta.Nem lett semmi baja =) Remélem a te kutyádnak se lesz baja!Drukkolok;)
2010. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek a választ! Akkor most megnyugodtam...:)
2010. júl. 30. 18:45
 8/11 anonim ***** válasza:

3. válaszoló vagyok

Ugye nem lett semmi baj?

Elvitted dokihoz?

2010. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1.válaszoló vagyok. Minden rendben ?
2010. júl. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 BlacktigerXXX ***** válasza:

Nagy valószínűséggel távozni fog. Lehet az a kérdés inkább, hogy mit nyelhetett még le amikor nem voltál vele. :)


Volt már 2 kutyám, azért mikor szedem az udvarban össze a végterméket, a tetején néha vannak érdekes dolgok. Előfordult sörös,illetve kólás kupak is. :)


Ne aggódj, nem lesz baj. Túléli.

2010. júl. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!