Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi hányszor és mennyi ideig...

Napi hányszor és mennyi ideig sétáltok a panellakásban lakó kutyáitokkal?

Figyelt kérdés
2020. jún. 1. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Napi 4x. Reggel,délben, délután 4 körül és este 8-kor. Általában hamar elintézi a dolgát és megy is vissza,valamikor hamarabb is,mint én.
2020. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Reggel munka előtt, délután munka után, este alvás előtt, ideális esetben 3x1 órát. Nyilván van, amikor nem 1 óra lesz, vagy nem 1 óra a bandázás futiban, de igyekszem ezt tartani.
2020. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Napi 3x. Reggel egy 30-40perc, délután inkább idő függő ha szép idő van akkor egy óra vagy több és este is ilyen 1-2óra. Ha meg rövidebb ideig viszem le akkor elengedem egy réten szaladgálni és ott hamar letudja a rohangálást stb
2020. jún. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap reggel 7-kor 30 perc, délután 5-kor 30-60 perc, este 11-kor 15 perc.

Hétvégén is kb ugyanezek az időpontok, de van egy plusz séta délben, 15-30 perc.

2020. jún. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Napi 3x. Reggel 30p, délután 1-2 óra, este kb 10p. Utóbbi csak eü. séta, elintézik a dolgukat és megyünk haza. Télen mivel nagyon fázósak nincs 20 percnél hosszabb séta, cserébe otthon többet foglalkozom velük.
2020. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Panel meretu kislakasban lakunk a belvarosban.

Heti 3 futas.(20 km/alkalom) plusz kutyas birkozasok,bandazasok. Napi 3 lemenetel megvan. Ugy szerveztuk.


Alig ugat a kicsi,sokat alszik fekszik.

A lakok imadjak. Nagyon vartak,h ujra legyen kutyam.


Eloszor semennyit nem ugatott. (Erre nevelte elo a tenyeszto) Szoltunk neki,h ha az ajto elott allnak vagy mennek el,legabb akkor ugasson.

Ha egyedul hagyjuk itthon orakra,nem ugat akkor se. tobb lakotol kerdeztuk. :)

A hazban vannak 3 kg-s kutyak,akik egesz nap ugatnak. Nekik se ugat.

Amstaff a draga. (Ivaros kan)

2020. jún. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Naponta 3x (reggel-koradelutan-este) ... minden seta a Harmashatarhegyen erdoben tortenik es nagyjabol 1,5 ora idotartamu. Ha kirandulni megyunk ertelem szerint egesz nap setalunk, uszunk a folyoban es hulyeskedunk mas kutyakkal. Hosszabb nyaralaskor is vegig velem van a kutya es akkor is egesz nap bulizunk.
2020. jún. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 lennék a kutyád basszus :D arany élet.
2020. jún. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hajnal 4- 10 perc

Du 2- 20 perc

Du 5- 1-1.5 óra futtató

Szerencsére olyan lusta mint én, sose rombolt vagy rágcsált meg semmit.

2020. jún. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap munka előtt és után van séta, este már nem vágyik ki még egy sétára, én meg nem rángatom fel álmából, egyébként szoktunk kocogni is. A munka utáni séta hosszabb. Hétvégén nagyobb séta van délelőtt is, vagy egész napos túra.

Mentett kutya, reggel sem ébreszt, én ébresztem.

Ha erős szél van, akkor csak rövid séta van, mert érzékeny a szélre a szeme. Van ugyan kutyáknak való szemüvege, ami védené ilyenkor a szemét, de hasonló kapcsolatot ápol vele, mint a szájkosárral.

2020. jún. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!