Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Panellakás, főtáv meg tudja...

Panellakás, főtáv meg tudja nézni én mennyivel fogyasztottam többet, mint az előttem itt lakó 2015. Januarjaban?

Figyelt kérdés

2015. Elso felében meg a lakástulajdonosok lanya lakott itt, ahol most vagyok. A lány utana kiment külföldre dolgozni, de allamvizsgazni hazajött, és itt aludt. Ramszolt hogy mi az hogy 5osre van csavarva a fűtés, nála mindig vagy 0n vagy 1én volt... Azt mondta körbefutottek a tobbiek. (10 emelet van, ez a lakas ahol vagyok az 5. Emeleten)


Gondolom otthon a szüleinek elkezdett pampogni hogy én itt hogy futok (nagyon hideg volt... Én se poenbol csavartam fél 5re) és hogy mennyi lesz az atalany jövő évben...


Most költöztünk

De a szülők (lakástulajdonosok) ki akarnak a szüleimmel/velem fizettetni vmi 8900 ftot hogy én csak januarban(!!) ennyivel fogyasztottam többet mint az o lányuk

Azáltal hogy én 5re felcsavartam a fűtést...


Letezik ilyen hogy a főtáv forintra pontosan ezt meg tudja állapítani ha a lakástulajdonos feltelozza őket vagy sztetek csak kamu és kitalalta a tulajdonos hogy ez x ft?


Hivatalos leolvasas majusban van

A lakasban radiatorok vannak



2016. febr. 25. 05:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Van hőmennyiség mérő?

Mit mutatott,mikor odaköltöztél...és most?

A honlapjukon fent van az egységár.

2016. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!