Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg bírnál válni a kutyádtól,...

Meg bírnál válni a kutyádtól, külföldi munka miatt, vagy hogy katonának állhass vagy bármi okból?

Figyelt kérdés
Ha nem nagyon van más lehetőséged, akkor megválnál tőle, vagy választanád a sokkal nehezebb utat a talpra álláshoz, ami éveken át is tarthat, ahelyett, hogy külföldi munka vagy katonaságnál megtalálhatnád a helyed?

2020. jún. 3. 08:39
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
75%

Én meg is tettem.


Családnál hagytam a kutyámat 1 hónapra, amikor hazajöttem rá sem ismertem. Még csak nem is csóvált az a kutya, aki általában 5 perc távollét után is ugrálva üdvözölt. Annyira szörnyen érezte magát, sokkos állapotban volt, pedig szerették, jól bántak vele.


Utána hazamentünk a kutyával, még a vonaton is levert volt, amikor ketten voltunk. Nekem sem igazán örült.


Rettegtem, hogy tönkretettem az én lelkes, ragyogó lelkű, játékos, de idős kutyámat. Hazaértünk a régi lakásunkban, megállt a nappali közepén, szétnézett, leesett neki, hogy ez az otthon, irdatlan rohangálásba kezdett, a kanapékon és foteleken körbe-körbe rohangált, és végre rám is rámugrált, lelkesen, sírt is örömében. Hetekig alig tudtam kihúzni a hátsómból.


Nem mentem vissza utána külföldre, nem volt szívem.

2020. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Az én kis mentettem is már 12-13 év körüli, 7 éve van velem, előtte kölyökkorától menhelyen élt, nagyon ragaszkodó. Táborban vagy rokonnál, amikor voltak 3-7 napokat évi 1-2x, azokban az időkben úgy kellett belekönyörögni 2 falat kajákat a kedvencéből, pedig családommal volt, otthon, ugyanott, csak én nem voltam ott, ennyi történt, első alkalomkor be is lázasodott, nem tudom azóta sem, hogy beteg volt-e vagy én okoztam, de most hogy idős, már 1 éve nem hagytam magára egy napra sem, nem tudom mi lenne. De biztos megszokná, de ha időnként meg visszatérek az rosszabb vagy jobb, talán ha elmegyek, beállok a seregbe, talán haza se kéne jönnöm soha többet? Vagy mi lenne a jó döntés? Élet, amit nekem találtak ki, vagy nehezebb, rögösebb út, de együtt maradunk és átvészeljük valahogy?
2020. jún. 3. 15:47
 33/33 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, mi lenne, ha kihuznad addig valahogy, amíg a kutya még él, és utána lennél katona? Ahogy írod, idős, nem fog örökké élni, raersz utana katonanak menni.
2020. jún. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!