Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajták vannak, amelyike...

Milyen fajták vannak, amelyikek nagyon különlegesek?

Figyelt kérdés

Ami nagyon különlegesek. Különleges kinézetük van, vagy képességük.

pl Bull terrier, boxer, kínai meztelen kutya,- kinézet basenji,- nem ugat, hanem furcsa hangokat ad ki.

Vannak még ilyen különleges fajták?


2010. júl. 30. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

A lundehundnál még mindig nincs különlegesebb. Hegymászó körmök, harmadik szemhély a por ellen ami átlátszó, be tudja csukni a fülét hogy ne menjen bele a por, ki tudja fordítani a lapockáját hogy a keskeny hasadékban is elférjen és minden lábán hegymászóköröm van.

De nekem a kacsacsalogató retriever is vicces, arra tenyésztették ki, h bohóckodva, farkát csóválva csalogassa a kacsákat a vadász elé.

2010. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Szerintem a Francia bulldogok is elég különlegesek a sajátos kis "röfögéseikkel" meg úgy igazán az ember szemébe tudnak nézni, igazi jó barát. :) Egyébként valamilyen szinten minden kutyafaj különleges, mindegyiknek meg van a saját jellegzetessége. :)
2010. aug. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
tényleg a legkülönlegesebb kutya a norvég lundehund. Én még a basenji-t is különlegesnek tartom, mivel nem ugat, azonban nem néma. Tipikus hangja a csuklásszerű nevetés és a jódli keveréke. Figyelemre méltó a minden tekintetben megnyilvánuló nagy tisztasága, mivel úgy mosakodik, mint egy macska, ezért nincs jellegzetes kutyaszaga. A lundehund után ő a második legkülönlegesebb kutya.
2010. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én a corgiekat is különlegesnek tartom, mert olyan mintha levágták volna a lábukat :)) Más országokba a mi zsinóros szőrű fajtáink is nagyon különlegesnek számítanak :)
2010. aug. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Svájci fehér juhász a legszebb kutya :) Nagyon kevés va magyarországon, de nekem van egy. Imádom :)
2010. aug. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én szerintem a spánielek is érdekesek, elvégre nagyon jellegzetes, a hosszú, lapos, lelógó fülük :) Ha belegondolunk, akkor a farkasból lett ő is. :D
2010. aug. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!