Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 hós lányom folyamatosan...

18 hós lányom folyamatosan leszedi magáról a pelenkáját. Anyukák! Van ötletetek hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Minden összepisil.Eddig nem csinálta ezt.Liberót használunk,úgy tudom van Up and Go fajtája is ami "bugyis".Ki merjem próbálni?Ez vajon beválhat hogy nem tudja levenni magáról?Adjatok tanácsot!!!
2010. márc. 27. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy tudja leszedni?
2010. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Leveszi a harisnyáját,kipatentolja a bodyt és kész.Utána már könnyű dolga van mert a tépőzáras részt cincálja addig míg lenem jön a pelusa :)Leleményes lányom van! :))
2010. márc. 27. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Én eddig aggódtam, hogy nem igazán vetkőzik a lányom. azt gondoltam baj, de most már nem úgy látom. :)

Szerintem egy próbát megér az up&go. Elég erősen kell oldalt szakítani, hogy lejöjjön.

2010. márc. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

de cuki:)

az enyém is 18 hónapos, de hál Istennek eszébe se jut levenni:)

a Tiéd szerintem a bugyipelenkát is simán letolja magáról:)

2010. márc. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is ezzel kedzett szórakozni és pár nap alatt rászokott a bilire. Próbáld ki, meglepően fogékonyak erre már ilyenkor, csak nekünk anyukáknak nagyon idő igényes.
2010. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom idén januárban, 17 hónaposan kezdett vetkőzni. Mi bugyipelenkát használunk azóta, mert a tépőzárral nem boldogult, és nem engedte, hogy segítsünk, úgy kellett leteperni pelenkázáskor. Persze a bugyipelenkát is leveszi simán, viszont felvenni is megtanulta pillanatok alatt, és ez nagyon tetszik neki. Kb. egy-két hét volt nagyon húzós, össze-vissza pisilős, aztán lassan megértette, hogy meztelen fenékkel nem lehet órákig flangálni, ezért vagy felhúzza a pelust, vagy egy kisnadrágot. Azt is megtapasztalta, hogy nem érdemes a kis naciba pisilni. Természetesen ezzel párhuzamosan a bilit is elővettük, az egész család egyöntetűen azt állította, hogy pár nap, és szobatiszta lesz. Nem lett, nem hajlandó még bilibe pisilni. Szóval a bugyipelenka abból a szempontból megoldotta a kérdést, hogy önállóbb lehet (sosem szerette csak úgy, "elszenvedni" a dolgokat).
2010. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor itt az ideje a bilizésnek mert zavarja a pelus.Az én huncut lányom i ezt csinálta és 2 hónap alatt szobatiszta lett.Nyugodtan tedd bilire szerintem fel van rá készülve.
2010. márc. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!