Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel etessek egy olyan...

Mivel etessek egy olyan kutyát, aki mindent lemozog magáról és folyamatosan kilóg az összes bordája?

Figyelt kérdés

Házikosztot változatosan illetve prémium szárazat is szokott enni, de mégsem az igazi.


Tudnátok tanácsot adni milyen tápot, vagy milyen összetételben etessem?


2010. júl. 30. 21:48
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:

23:14

Olyan jó hallani, hogy nem vagyunk egyedül! :)


Szívesen megnéznék egy képet rólatok, ritkán hallani, hogy egy labradornak ilyen "problémája" lenne, hisz mindig is úgy tudtam ez egy hízékony fajta.

Azt hittem ezzel egyedül vagyunk :P


Köszönöm a bíztatást!

2010. aug. 24. 07:46
 32/42 A kérdező kommentje:

23:18


A pérmium tápokkal kezdtem anno, mikor cseperedett és egyértelművé vált, hogy maga a házikoszt nem hagy rajta semmi felesleget. De önmagába a száraz se hatotta meg nagyon...


:)

2010. aug. 24. 07:53
 33/42 A kérdező kommentje:

Akiteki


Köszönöm!

Megnézem mindenképp!

2010. aug. 24. 07:54
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

Én a borderemmel vagyok így. Ő is munkavonalú. De én úgy vagyok vele, h amíg aktív, nem fáradékony addig nincs nagy baj. A másik, h az enyém még csak 9 hónapos és a tapasztalat, h 2 éves korára erősödik meg testalkatra. Valamint túletetni sem akarom. Ha (sokkal) többet adok neki az nagyon megterheli az emésztőrendszerét. Én célzottan zsírt biztos nem adnék neki - de ez csak az én véleményem.

A Te kutyád mennyi idős?

(valamint azt megkérdezhetem, h honnan van ő?? :o))

Képet nem tudnál feltenni róla?

2010. aug. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Egyébként a kutyáknál nem a szénhidrát hízlal? Több szénhidrát, kevesebb mozgás, esetleg próbálj a táp közé gréti mixet, vagy valami olyasmit keverni. Esetleg átállhatsz a napi háromszori etetésre is, hátha úgy többet eszik.


Mostmár én is csak hangosan gondolkodom :)

2010. aug. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
(én azt csak halkan merem megjegyezni, h miért kell h hízzon, ha aktív, ha a teljesítménye nem romlott??)
2010. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 Akiteki ***** válasza:
A gréti mixet én fogyókúrához használom. Az biztos, hogy nem hízlal.
2010. aug. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

Nem KELL hízzon, csak gondoltam az ő közérzete is jobb lenne attól, ha nem etióp szökevényként néz ki.


Aktív munkakutya, hihetetlen a gyorsulása, szerintem simán tartaná a tempót egy agárral :D

csupán annyit szeretnék elérni, hogy a hétköznapokban ne látszódjanak a bordái :D


Gréti mix nem jött be, de száraz kenyér darabkákat szokott kapni a kajájába...


Borderes válaszolónak: Akkor könnyen lehet hogy a munkakutyák (mint külön egység) rendelkeznének ilyen gyors anyagcserével? Emiatt (is) lennének sikeresebbek? Értem ezalatt fordulékonyabb, mozgékonyabb, rugalmasabb...? A labim munkalabi, és hihetetlen látvány amikor dolgozik ;)


Képet nem szeretnék közszemlére tenni, de priviben szívesen küldök

:)

2010. aug. 24. 11:30
 39/42 A kérdező kommentje:

Allison


Dede létezik. Bár 24/7 még sose próbáltam etetni... Lemozogja.

2010. aug. 24. 11:31
 40/42 A kérdező kommentje:

Amire elfelejtettem válaszolni, libazsírt vacsoránként 1-1 evőkanállal kap per pillanat, mert én is úgy gondoltam, hogy sokkal nagyobb mennyiségben csak a mája látja kárát--- és menni fog a hasa.

Ez így egyenlőre működik ;)

2010. aug. 24. 11:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!