Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mozog furcsán a kutyám...

Miért mozog furcsán a kutyám az új hámban? (a méret jó)

Figyelt kérdés

9 hónapos csivavám van, gyönyörű, egészséges és imád sétálni. Ezért vettem neki egy Julius-K9 Powerhámot, ma kaptam meg. Beállítottam rajta, a méret jó neki (mérettáblázat szerint is). Elmentünk sétálni, de alig akart jönni. Állandóan megállt, inkább megszagolt egy levelet százszor, csak hogy ne kelljen jönni. Amikor elindult, mintha kicsit furcsán ment volna, nem úgy, ahogy szokott. A hátsó lábaival mintha ugráló mozdulatokat tett volna, nem a szokásos ügető mozgás volt.

Hozzáteszem, eddig is hámban sétált, csak egyszerűbb fajtában.


Szerintetek a hámmal van baj? Vagy ez is olyan, mint az embereknél, hogy az új cipőt be kell járatni? Az a baj, hogy új még a hám és szokatlan neki? Majd megszokja? A méret jó, szuperül áll rajta. Csak a mozgása furcsa benne. Tapasztalt valaki ilyet?



2020. jún. 4. 13:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom azért kett felkapott mert lehet csináltatni egyedi feliratosat. Tényleg jópofa sokszor a szöveg egyébként.

Sokan elkezdték az egyedi feliratosat használni és így sokan látták az utcán és vettek sima k9-es hámot is.


Én úgy gondolom így terjedt el.

2020. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!