Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell kihozni kutyát...

Hogyan kell kihozni kutyát egy menhelyről? Muszály szülővel menni? Nemelég egy 18 feletti személy? Pl. : Nagybácsi?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
nagybácsi elég, de a szüleid tudjanak róla
2010. júl. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Akiteki ***** válasza:
Nem muszáJ !!! De akkor a nagybácsid legalább hazudja azt, hogy ugyanott laktok.
2010. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az baj, hogy ha te mész oda akárkivel rögtön megkérdezik hányan laktok együtt, ők mit szólnak, hogy te kutyát akarsz stb. De a legrosszabb csak utána jön : Ha megfelelsz nekik nagy valószínűséggel kimennek hozzátok körbenézni, körbekérdezni, hogy a kutyának jó helye lesz-e nálatok és remélhetőleg nem fog soha többet utcára kerülni (Normálisabb helyen így csinálják). Én mindenképp javaslom vegyél mély levegőt, aztán állj szüleid elé és meséld el mire készülsz. Különben meglepetés után jön a meglepetés. Mire is gondolok, azt a fantáziádra bízom.
2010. júl. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
székesfehérvárról hoznám a kutyát és a nagybácsim a szomszédban lakik a mamámmal együtt XD
2010. júl. 30. 22:16
 5/10 anonim ***** válasza:
vigyél anyádéktól egy "befogadó nyilatkozatot" telefonszámokkal ;)
2010. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha amúgy a szülők benne vannak akkor mehetsz bárkivel, csak kell egy 18. év feletti személy aki vállalja a felelősséget és aki számon kérhető zűr esetén.
2010. júl. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen menjenek veled, engem legalábbis a helyükben érdekelne, hogy néz ki az a kutya élőben, aki majd 10-15 évig a társunk lesz.
2010. júl. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát egy 5 éves fajtatiszta kutyát szeretnék amit már kinéztem :D
2010. júl. 31. 09:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Aska-bol hoznád? Melyik kutyust?

A szüleid mit szólnak?

2010. júl. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egy westiet a herosbol szeretném.. de még megkell beszélnem anyuékkal .. mit kell vinnem oda?
2010. júl. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!