Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jutalomfalat tippek kölyök,...

Jutalomfalat tippek kölyök, kistestű kutyának?

Figyelt kérdés
4 hónapos, 2 kilós kutyust próbálok jutalomfalattal tanítani. A szimpla jutalomfalat nagy neki, sokáig rágcsálja. Próbálkoztam a tápjával, de séta alatt az annyira nem motiválja és azt is alaposan megrágja. Most darabolom neki a "normális" méretű jutifalatot, de az idegnyugtató hatása ellenére se szeretném ezt csinálni folyamatosan ha van más lehetőség is.
2020. jún. 4. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%

[link]


tubusos majkrem

2020. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Vegyél olyan jutalomfalatot, ami kisebb. Biztos találsz megfelelő méretűt, még macskáknak valót is láttam már. Vagy ha van más kaja, amit nagyon szeret és könnyen fel tudod vágni kisebb darabokra, akkor az is jó, nem csak a hagyományos jutalomfalat.
2020. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Jo minosegu, aprora vagott virsli vagy sajt. Puha legyen, ne kelljen ragni. Kutyaiskolaban is ez az elvaras, kedz termeket nem is engednek.
2020. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ilyet vettem:

[link]


Picik, tényleg csak egy falat, kutya szereti és sok van belőle.

2020. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2 kilós kutyának ez a trixie is nagy.
2020. jún. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet venni kb a dm-ben, rossmannban is puhább stickeket, kis kolbászszerű cuccok, azt olyan méretűre vágod, amekkora kell. És mivel nem túl kemény, hamar lemegy.
2020. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is májkrémet adok neki. De akár virsli felszeletelve
2020. jún. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5: de ez nem kemény, szerintem megbirkozik vele. En közepes testű, de még kölyökkutyanak adom, egy pillanat alatt elpusztítja.
2020. jún. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

csirke/pulyka mell jól megfőzve, csak vízben, fűszerek nélkül.

nem kell felvágni sem, könnyű pici csíkokat tépni belőle és nagyon szeretni szokták a kutyák.


hogy a tápjára pörögjön, picit kondícionálni kell, nem rögtön az utcán kezdeni, hanem már otthon kapja csak kézből, egyszerű trükkök végrehajtására.

2020. jún. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A sajtot és a virslit ajánlják nagyon sokan. Mi sajtot szoktunk vinni kutyaiskolaba, pici kockákra vágva.

Virslit én nem adnék, mivel köztudottan kb. az a legnagyobb szemét amit megeszünk, ráadásul általában még fűszeres is.

2020. jún. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!