Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem ugat a kiskutyám. Mi a...

Nem ugat a kiskutyám. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kiskutyám, 3 hónapos, néhány napja (kb 4) vettük kennelből. Játékos, szereti, hogy simogassa az ember. De még nem hallottuk ugatni, még csak morogni is csak egyszer, nyöszörög néha elalvás előtt. Amúgy jó kedve van, kis kedves, aranyos, szeretjük és ő is minket.

Baj az, hogy nem ugat? Miért van ez?



2020. jún. 7. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is volt egy németjuhászom nem ugatott az sem
2020. jún. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem baj ha nem ugat. Idővel is megjöhet a hangja.
2020. jún. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Biztos nem beteg? Nem néz ki rémültnek. Volt mèg egy pincsim, ő már második nap ugatott és morgott
2020. jún. 7. 15:31
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet, túlaggódom, nagyon rég vágyok rá, és féltem, ne nézzetek hülyének... :))
2020. jún. 7. 15:45
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
A szomszédok szeretni fogják, ha csendes marad. :-)
2020. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnál is ez volt, pár nap-hét múlva semmi ilyen "probléma" nem volt. Szerintem még megkell szoknia a helyét, utána majd fog ugatni, akkor is amikor nem kéne :D
2020. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Nalunk se mert ugatni a tenyesztos kuzyam. Arra tanitotta,h ne ugassanak. Neki 40 ilyen nagytestu orzo vedo van a birtokan. Nem akart hangzavart.
2020. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Egy kis update: ma este morgott és ennek nagyon örültünk. Ha tömbházban vagy társasházban laknánk biztos örülnék, hogy csendbe üldögél. De kertes házban élünk :)) nagy udvarral. Szóval örülnék ha hallhatnák a kis hangocskáját <3

Egyébként köszönöm szépen a válaszokat, kedvesek vagytok. :))

Ti hogyan vettétek rá az ugatásra?? Vagy csak elhagytátok amíg magától ugatott?

2020. jún. 7. 20:35
 9/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Az enyém az elején teljesen még volt szeppenve az új környezettől. Felnőtt kutyaként került hozzánk. Kb. 3 hónap után eresztette ki a hangját, most már a labdát is ugatva kergeti.
2020. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a jó, ha nem ugat indokolatlanul. Inkább örülj neki.
2020. jún. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!