Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BKV ingyenes kutyatáskával?

BKV ingyenes kutyatáskával?

Figyelt kérdés

van egy 2 hónapos kölyköm, és egy szállítótáskám. A kutya kb 2 kiló, eltűnik a táskában, de néha kidugogatja a fejét (van rajta kivágás a buksinak, de már tanítom, hogy ne tegye).


BKV-n ha poggyászként viszem a kutyát, akkor nem kell még neki bérlet. Van, aki ilyen táskát használ? Azért kérdezem, mert úgy írják, hogy zárt táskában kell lennie. Hát ez az, csak a feje van ki, ha kidugja.


Van boxom is, ami teljesen zárt, és marhanehéz, megnehezítené a mindennapokat..


2020. jún. 7. 20:13
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja, nem 2, hanem 3 hónapos a kölyök, de igazából mindegy is.
2020. jún. 7. 20:13
 2/18 A kérdező kommentje:
ja, és voltam már 3 helyen szájkosárért, de ilyen pici kutyára az XS is nagy..
2020. jún. 7. 20:14
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes.
2020. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Igazából benne is van egy mini póráz, tehát ha akarna sem tudna kijönni.
2020. jún. 7. 21:12
 5/18 anonim ***** válasza:
73%
Amíg táskában van ingyenes, és szajkosar sem kell rá. Viszont az oltási kiskonyv mindig legyen nálad bárhova mentek, akkor is ha autóval utaztok.
2020. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2020. jún. 8. 00:48
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Kidugogatja"? Minden nap tanul valami új szót az ember xD


Amúgy hordozóval ingyenes, de a kutya jegy se vészes csak akkor "kell" szájkosár. Annyira nem nézik.


Amikor volt táskám akkor is kivettem az ülésre, a szájkosár meg általában csak a nyakában lóg. Persze nem akarok senkit a szabályok megszegésére buzdítani, de annyira nem veszik szigorúan (ha kistestűről van szó)

2020. jún. 8. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nekem azt válaszolták, mert én megkérdeztem a BKK-tól, amikor ez felmerült (csak nekem nagyobb, és van olyan kutyahordozó hátitáska, amibe belefér, és csak a feje látszik ki), hogy az a fontos, hogy ne tudjon kiszabadulni a táskából, és ha a feje kilóg, akkor kell szájkosár, de bérlet/jegy ilyenkor a kutyának nem kell.
2020. jún. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De 2 hónapos kutyáknál még lehet, hogy nem nézik a szájkosarat, ezt viszont nem tudom, nekem 3 év körüli mentettem van.
2020. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írj nekik, ha bizonytalan vagy, nekem legalábbis (erről) Facebookon korrekt választ adtak és egész gyorsan. :-)
2020. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!