Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valamilyen kis szemű...

Van valamilyen kis szemű kutyatáp felnőtt kutyáknak?

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves Border Colliem,akinek harapáshibája van,és azt vettük észre hogy nem nagyon szereti a tápot enni,ha eszi is,pár szemet vesz a szájába,kb annak is a fele kiesik belőle. Akárhogy keresek tápot,sehol sincs feltüntetve hogy az adott táp kis vagy nagy szemű. Nektek van ilyen problémátok,találtatok olyan kutyatáp fajtát/gyártot amely gyárt ilyen tápot? Allergia,más betegsége nincs a kutyának. Válaszokat köszönöm előre is :)

2020. jún. 10. 12:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát,eddig szerencsétlenem kapot mindent,eminentöl royal canin, acana , Darlingot is olcsóbb kaját is,hátha valami lemegy már a torkán de nyeh.. Fressnapf nincs a közelbe, max rendelni tudok,de attol még ugyanugy megrendelhetem a nagyszeműt xd #7. válaszoló,megtudnád mondani hol írja mekkora a szem nagyság? Mert én nem találom :( Kistestű kutyatápot nem adtam neki,mert gondoltam hogy az tápértékekben nem a legjobb,és hogy a dupla adag nem ugyanannyi fehérje pl mint egy egy közepeskutya egyszeri adagjában. Nagyon max mikor megvették a kiskutyákat, és maradt kiskutyatáp, abból kapott,azt meg is ette. Csak hát ugye az se jó neki :( Ha valaki konkrét linket tudd ahonnan betudok szerezni neki kisszemű tápot, az is jó :)
2020. jún. 10. 15:11
 12/13 anonim ***** válasza:
Hetes válaszoló vagyok, ne haragudj, én sem találom már a honlapon a tápszem méretét. Bocsánat, hogy félrevezettelek, régebben fel volt tüntetve. :(
2020. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, hogy más a baja a kutyának.


Harapás hiba miatt siman megeszi a tápot.

Inkább fájhat az egyik foga.


Vagy nem ízlik neki a táp.

2020. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!