Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya nyugtatása?

Kutya nyugtatása?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nem nagyon ajánlott, de hátha.

Egy röntgenre szeretném elvinni a kutyust, viszont nagyon fél az autóban, rendelőbe még nem volt, szóval valószínűleg agresszívan reagálna sajnos. A nyugtató mennyire hatna? És röntgen közben muszály bódítani, ha a nyugtató annyira lenyugtatja?

(2 éves stafi)



2020. jún. 11. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg előtte az állatorvossal, ne kezdj bele magán akcióba.
2020. jún. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orvosi utasításra. Sokszor a nyugtató ellentétes hatást válthat ki..
2020. jún. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A kutya átveszi a gazdája hangulatát. Ha pánikolsz már a kocsiban, a kutya is pánikolni fog. Ha nyugodtan viselkedsz, a kutya is nyugodt lesz. Így kell megtanítani neki, hogy nem kell félni a kocsikázástól. Ha nem volt még rendelőben, honnan veszed, hogy agresszív lenne? Itt megint csak a te nevelésed, határozottságod és nyugodtságod a kulcs. Amúgy szájkosárral vidd és akkor nem lesz gond. Bódítani fogják a röntgenhez, az épp elég lesz neki. Amúgy bocsi a kérdésért, de ha ennyire nem tudod kezelni a kutyádat, akkor miért pont olyan nehéz kezes, határozott gazdát igénylő fajtát vettél, mint az amstaff??
2020. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
#3-as Nekem mudim volt, aki kocsiba nem akart beszállni, aztán végig hányta az utat. Az állatorvosi rendelőbe nem volt hajlandó bemenni, fél utcányit húztam, bent meg megtámadta az állatorvost (minden oltáskor eljátszottuk). Én halál nyugodt voltam mindegyik szituációban!
2020. jún. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Az más kérdés, ha nem bírja a kocsizást. Meg az is, ha hiába voltál nyugodt, de a kutyádat nyugtalanná tetted a vonszolással.
2020. jún. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kell szocializálni a kutyákat.
2020. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alapvető szocializáció hiányzik.


Két év alatt nem volt állatorvosnál? Két év alatt nem tudtad hozzászoktatni az autóhoz? Gondolom milyen jól nevelt kutya lehet..

2020. jún. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!