Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi betétet kell venni a...

Mennyi betétet kell venni a kutyának egy tüzeléshez?

Figyelt kérdés
7 hónapos szuka kutyusunknál lassan ugye aktuális lehet az első tüzelés, erre igyekszünk felkészülni (senki ne aggódjon, rögtön utána megy ivartalnításra, de az állatorvos szerint egyet jó, ha tüzel). Eddig csak kan kutyáim voltak, úgyhogy segítsetek légyszi, mennyi betétet vegyek neki? Tüzelőbugyiból elég 2 db, hogy ha egyet összeken véletlen, legyen váltás, amíg kimosom? Közepes testű, keverék kutyáról van szó. Köszi előre is!

2020. jún. 15. 21:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le, de ennyi erővel a google-ba is beírhattad volna. A tüzelés a szuka kutyák termékeny időszaka, picit véreznek ilyenkor.
2020. jún. 15. 22:28
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

A kérdésre válaszol valaki egyébként? Mert engem is érdekelne.


Az ivartalanítás témához (Magyar Állatorvosi Kamara): [link]

2020. jún. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
14: igen, az nagyon jó lenne, ha valaki arra is válaszolna :D Mindemellett azért nem volt haszontalan a többi sem, jó pap holtig tanul :D
2020. jún. 15. 22:58
 14/18 anonim ***** válasza:
35%
#7 Bunkóság belekérdezni más kérdésébe. Nyiss újat.
2020. jún. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
94%
Az én kutyámnak 1 take care márkájú betétet vettem, az azért jó, mert kilehet mosni, így én tudtam 2x-3x is használni, semmi baja nem lesz. Viszont ha nem akarsz a mosással foglalkozni, akkor 2 vagy 3 csomagot vegyél, 1 csomagba 10 db van. Viszont a sima tisztasági betét nekünk jobban bevált, azt beragasztottam és ott is maradt, míg a kimondottan kutyáknak való betét sokszor elcsúszkált, így összekenve a bugyit, az ágyat, mindent. Remélem tudtam segíteni :)
2020. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%
Ja azt kifelejtettem, a bugyi is take care márkájú volt, fressnapfba lehet kapni. Abból viszont elég egy szerintem. De ezzel is az a helyzet, mint a betéttel. Egy már elhasznált, vagy egy boltban vett gyerekbugyi jobban bevált, természetesen lyukat kell vágni a farkának, a varrás mentén szétvágtam, majd összekötöttem a kutyán két oldalt, remélem érthetően leírtam.. És az sokkal olcsóbb is, míg az a bugyi, amit én használtam 2-3 ezer forintba került és csalódàs volt.
2020. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, utolsó :)
2020. jún. 17. 15:10
 18/18 anonim válasza:
Az én kutyám, nagy testű, 35 kg, mikor éppen a műtétre mentünk volna kezdett tüzelni, így nekünk is meg kell várni a végét. Az enyém elég rendesen vérzik, egy másfél hete tart, 3. csomag betétnél járunk. (én normál emberi betétet vettem, sokkal jobban odatapad a bugyihoz, Naturella normal). Kinti benti kutya, így azért viszonylag sokat cserélek neki betétet amikor bent van. Ja és mi nem vettünk tüzelőbugyit a fiam kinőtt alsónadrágjai pont jók rá, kivágtuk a farkánál. :D
2022. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!