Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen,hogy állandóan összefutok ezzel a kutyával?

Figyelt kérdés

Szóval nekem van egy nagytestű kutyám. Barátságos minden kutyával, játszana velük. Persze ha támadnak, visszatámad, de félős is.

Van a környéken egy szintén nagytestű kutya, aki nagyon idióta, 20 méterről támadná a kutyákat, gazda alig bírja tartani.

Én este mindig 11 óra után viszem le a kutyát (inkább éjfél körül), de egyszer a télen valamiért már fél 11-kor lementem vele, pont a ház sarkánál összetalálkoztunk ezzel a kutyával aki rögtön megtámadta az enyémet. Vagy fél perc eltelt amíg szét birtuk őket szedni. És még az a gazda volt megsértődve, na mindegy. Azóta szegény kutyám nem mer arra menni ahol verekedtek, és bármikor meglátja azt a kutyát, egyből fordul meg és húz a másik irányba annyira fél. És annyira pechesek vagyunk, hogy szinte minden este összefutunk velük, de már rohadtul elegem van belőle! Egyszerűen teljesen mindegy hogy fél 12-kor, vagy mint ma fél 1-kor vagyok lenn vele, mindig összetalálkozunk! Persze ne úgy képzeljétek hogy összeütközünk, de a kutyám már 30-40 méterről meglátja, és spuri másik irányba. Mégis mit tudnék tenni? Komolyan annyira elegem van már hogy nem tudok nyugodtan lenn lenni vele ilyenkor.


2020. jún. 16. 01:31
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Vidd le nyolckor például.
2020. jún. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%

Vigyel vizipisztolyt vagy ablaklemososprejben vizet. Pici ecettel. Az budos. Kizokkenti oket.


De mindenek elott ne menj arra,ahol az a kutya megy. Ne legyen fizikai kozelseg.


A gondolat bevonzza a dolgokat. Mas jo dolgokra gondolj.


Reszvetem. Nekem is mindenkivel aranyos nagytestum van. ❤️

2020. jún. 16. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Póráz nélkül sétáltatja a gazdája?
2020. jún. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Kérdd el a telefonszámát a gazdának,kérdezd meg mikor mennek arra!

Vagy Facebookon mindig írjátok meg egymásnak!

2020. jún. 16. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Keress más útvonalat, ha meg póráz nélkül sétáltatja akkor elbeszélgetnék vele rendesen.
2020. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%

Te nem szerencsétlen vagy, hanem lusta és felelőtlen. Egy fegyelmezetlen kutya póráz nélküli sétáltatásával pont ilyen dolgok történhetnek: összeverekszik más kutyával, megtámad egy tántorgó részeget , fellök egy sikítozó kisgyereket, átrohan egy galamb után az úttesten és elüti egy autó, megtámad egy biciklist, ..... Kényelmes dolog póráz nélkül kutyát sétáltatni, de szabálytalan, mert mások számára zavaró lehet és balesetveszélyes is.

Pórázra fel!!!

2020. jún. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1-es ez hülyeség. Ha délután 6-kor vagyok lenn vele, minek mennék le 8-kor?


3-as, nem, pórázzal sétáltatja csak alig bírja tartani a pórázt a gazda. Úgy verekedtek össze a télen, hogy ők a ház sarkánál álltak, és ugye ahogy fordultunk be a kutyámmal nyilván nem láttuk hogy van ott valaki a kanyar után, és majdnem nekik mentünk de az a kutya már egyből megtámadta az enyémet.


4-es teljesen meg van rám sértődve a gazda, az is idióta ember, ráadáasul csak félig magyar


5-ös mindig a ház közelében találkozunk vele, valahogyan a házból ki kell jutnunk :D


6-os én vagyok lusta és felelőtlen?? MI VAN?? Én pórázzal sétáltatom a kutyámat, aki meg van nevelve! Arról meg mem tehetek hogy egy idióta kutya megtámadja, ő meg nyilván visszatámad, nem hagyja magát!

2020. jún. 16. 08:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha a kutyád 30-40 méterről meglátja és a másik irányba mentek emiatt, akkor nem értem a problémát.


Nem szerencse kérdése, hanem szokásoké. Én is mindig ugyanazokkal találkozok kutya sétáltatáskor, mert ők is este sétáltatnak és a legtöbb embernek ez nem egy adott időpont, hanem egy pár órás időszak, amin belül sétálnak.

Mindketten 10 és 1 között sétáltattok kutyát és gondolom, hogy nem 5 percig. Elég nagy az esély találkozni.

Ettől nem Vág szerencsétlen.

2020. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

9-es te az első válaszoló vagy?

Igen, azt írtam hogy 11 után viszem le. Lefekvés elött. De nyilván nem napi 1-szer sétáltatom a kutyát, hanem többször. Reggel fél 8-kor, délben, délután 6-kor, és utána éjfél körül. Na és erre írtan hogy ha délután 6-kor lenn vagyok vele, minek mennék le 8-kor. Nyilván minél késöbbre kell hagyni a lefekvés elötti sétát hogy kevesebbet kelljen reggelog kibírnia a kutyának.

2020. jún. 16. 16:47
 10/10 A kérdező kommentje:
És szerinted én honnan a búbánatbol tudjam hogy te az 1-es válaszoló voltál? Ne itt vezesd le a feszültséged te ....
2020. jún. 16. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!