Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Blue szuka cane corsonak név...

Blue szuka cane corsonak név ötlet?

Figyelt kérdés
Donna, Lola, Nola, Zara, Zora, Zazi ezekre gondoltam de szivesebben meghallgatnek mas otleteket hatha megtalalom az igazit

2020. jún. 16. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Zora-t tudnám elképzelni neki:D
2020. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
De Bella
2020. jún. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hilda
2020. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Blues
2020. jún. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek közül szerintem a Donna illene a legjobban egy ilyen kutyának.

Lola túl emberies név; kutyának nagyon nehéz lenne elképzelnem, szerintem egy kutyához egyáltalán nem illik, de jó név, de nem passzol egy kutyához a meglátásom szerint. A Lolanyuszinak, a Tapsi Hapsi barátnőjének jól áll.

Nola-ez teljesen fura; nem is annyira hangzik névnek, egy kutyához meg főleg nem illik -legalábbis szerintem.

Zara-ez inkább ilyen boltos, és még elvonatkoztatva attól, hogy tudom, hogy van ilyen bolt, még úgyis márkanévnek hangzik, de minimum embernév, tehát kutyanév szerintem semmiképp.

Zora is szerintem tipikusan egy embernév, valahogy egy kutyushoz nem passzol, de jó név.

Zazi: Ez meg olyan méltóságon aluli, kicsit, mintha ledegradálnád a kutyát.

:)

Szóval Donna. :)

2020. jún. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*Amúgy mutatnék egy oldalt; azt gondold ki, hogy milyen betűvel szeretnéd, ha kezdődne, vagy milyen hangokat szeretnél a névbe mindenképpen bele. De akár az egészet is átnézegetheted

[link]

amúgy nekem egy ilyenek jutnak még eszmebe, hogy


Zantila, Zamilla, -mind a kettőt most találtam ki, a Zamillát nem a Kamillából fejlesztettem ki, de kb ua, csak Z-vel az elején. A Zantila meg csak úgy jött. :) Vagy pl Zantilma. :) És akkor így mindig hosszan kiejted, nem is kell feltétlenül becézgetni. Szóval ezeket a neveket most fejlesztettem ki.

2020. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5.,6.vagyok; asszem, Zamilda volt , amit elsőre kitaláltam:)

De egyébként pl egy Zamfilda is szép lehetne pl Zamfiként becézve; amúgy átnéztem neked az MTA összes név Z-s neveit; és ezekből szerintem eléggé jók lehetnének még egy kutyusnak is. :) Zamira, Zomilla(Zomi,Mili,Milli,Mila), Zelinda, Zenna, Zeta, Zena

2020. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!