Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaiskola? [bőv. Lent]

Kutyaiskola? [bőv. Lent]

Figyelt kérdés
Kutyaiskolába mi tartozik? Miket tanítanak? Az emberek milyenek? Hányszor kell menni milyen időközönként? Mennyi egy foglalkozás időtartama? Anyagiak? Minden érdekel. Aki volt már meséljen hogy milyenvolt (: Köszönöm =D
2010. júl. 31. 22:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
nálunk választani lehetett, h mit tanuljon. pl volt őrző-védő, agility, engedelmességi... nekünk hetente egyszer kellett menni, egy órát kb. az árak iskolánként változnak, már nem emlékszem, nálunk mennyi volt. sztem minden kutyás gazdi barátságos, így nem lesz gond egyikőtöknek sem a beilleszkedés :)
2010. aug. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Minden iskolában más a szokás.

Csatlakozok azokhoz, akik a népszigetre jártak, járnak. Mi is oda jártunk, járunk.

Nekem nagyon bevált, az ebnek is.

Szerintem a tanfolyami jellegű oktatás jobb mint az alkalmankénti, ezt majd vedd figyelembe.

Ha klikkert használó iskolába mész, az csak jobb.

Tényleg a népszigetet ajánlom, megéri a befektetést!!

2010. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!