Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pécsen hova lehet fordulni ha...

Pécsen hova lehet fordulni ha éjjel eszik fel mérget a kutyám?

Figyelt kérdés

Elég gyakran hallani, hogy mérget tesznek ki. Egyik ismerős kutyája meg is halt és azota is rettegek, hogy az enyém is feleszik valamit, vagy mérgezett játékot dobnak a futira stb.

Az ügyelet számát tudom, de elvileg az csak munkaszüneti napon van. Ha éjjel látnék mérgezés jeleket hova lehetne fordulni?


2020. jún. 20. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Itt azt írja éjszakai és hétvégi ügyelet, gondolom nem csak az ünnepnapokon van.

2020. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
*nem csak munkaszüneti napon van.
2020. jún. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt a számot írtam le az állatorvosnál, de azt mondta a doki, hogy csak munkaszüneti napon van. De akkor remélem éjjel is él a vonal.
2020. jún. 20. 18:37
 4/5 Maya Bunnyheart ***** válasza:
66%
Pécsett ünnepnapokon és hétvégén 08:00-20:00 között van ügyelet. Ha van fix állatorvosod akkor érdemes tőle megkérdezni hogy ilyen esetben hívhatod e őt akár éjjel, vagy ments el pár állatorvos telefonszámot és próbálkozz. Illetve Dunaföldváron van 0-24 órás ellátás. De kívánom hogy sose legyen erre szükség.
2020. jún. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Én mindig szájkosárral viszem le.
2020. jún. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!