Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabám 4 és fél hónapos és...

Kisbabám 4 és fél hónapos és mióta hasra tud fordulni, de hátra még nem azóta éjjel 5 x is felébred sírva, hogy nem tud visszafordulni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Hogyan alakítsam a napirendjét,mert ugye a reggeli eslő etetés időpontjától is függ hogyan alakul a nap!

Segítsetek,szerintem már 4 óránként enne.


2009. aug. 31. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs, de nem értem az összefüggést...

Nyilván, ha sír, akkor vissza kell fordítanod, amíg meg nem tanulja magától, hogy kell.

A napirend hogy jön ehhez?

2009. aug. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz vele mit csinalni. Max ki tudod cselezni ugy, hogy amerre fordul azt az oldalat rakod kozelebb a kisagy oldalahoz, igy ha fordulni probal, akkor a kisagyba utkozik. Viszont ez sem garancia, mert vagy beduhodik, es azert ebred fel, vagy egeszen egyszeruen a masik iranyba fog atfordulni. Nalunk ez az idoszak nagyjabol 3 hetig tartott.
2009. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És ez így is marad egy darabig. Mármint amit a főkérdésben kérdeztél. Nekünk kb. egy hónap telt el, mire magától visszafordult, addig forgattam, mert nem szeretett hason lenni.

A második kérdésednek szerintem nincs köze a főkérdéshez. Ezt te magadnak kell tudnod, hogy mennyire éhes a babád. Ha te úgy érzed, elég 4 óránként, akkor tedd azt.

Nálunk reggel kb. ugyanakkor (8 körül) eszik először (6 hónapos)tápszert. 10 körül kap gyümölcsöt. Délben főzeléket eszik, kettő körül krémtúró, puding, ami éppen van itthon, délután 4-5 óra felé tejpép, este 7-8 óra körül, mikor hogy bírja, fürdés után jó éjszakát tápszer.

Pár napja ébred éjszaka is, akkor vagy teáztatom, ha nem elég neki (nem alszik vissza), akkor kap tápszert.

2009. szept. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
senkinek nem tűnt fl,hogy 2 kérdés volt
2009. szept. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!