Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen kutyafesztiválról?

Figyelt kérdés
[link]

2020. jún. 22. 16:00
 1/7 A kérdező kommentje:
*kutyahúsfesztivál
2020. jún. 22. 16:01
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Kínában ez nem feltűnő. Ott évszázadok óta esznek kutyahúst.
2020. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Én ezt állatkínzásnak tartom, hogy szegény kutyákat elfogyasztják Kínában. Egyebek inkább sértést vagy baromfit, de ne szegény kutyákat akik az ember legjobb barátai , feltéve ha nem vagy kínai.
2020. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Az ilyen emberek szemében a kutya is olyan mint nekünk egy csirke.


Kutyatartóként kicsit bizarak a képek, nem is látogatnék meg egy ilyen helyet, de úgy érzem, hogy ezen nincs mit elítélnem. (Ha az állatokat a legkíméletesebb módon ölik le.)


A félig kifejlődött kiskacsa a tojásban se túl gusztusos, és talán még morbidabb, mint a kutyahús, de még mindig kevesebb szereplést kap.


Valahol pedig a sült tengerimalac a nemzeti étek.


Higiéniai okokból több bajt látok benne.

2020. jún. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lena7 ***** válasza:
87%

Szerintem szőrnyűek ,még nem hallottam ugyan a kutya hús fesztiválról ,viszont elolvastam a cikket ,és nekem nem tetszik.


Eleve ellenzem a kutya/macska evést ,viszont ez az ő kúltúrájukhoz tartozik....


Lehet ,hogy itt Magyarországon/Európávan felháborodunk ezen ,viszont náluk ez természetes. Persze szomorú dolog ,az amit a kutyákkal tesznek és a képeket is rossz volt nézni ,de például más országokban meg a tehén szent állat ,és ott meg nekik fura az ,ha más eszik a húsukból.


Én nem ítélem el őket ,de ettől függetlenül nem is támogatom.

2020. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Persze, hogy itt nálunk felháborító meg állatkínzás, mert itt kizárólag társ a kutya, de ott haszonállat is és természetes nekik hogy megeszik.

Ez olyan mint az, hogy Peruban meg tengerimalacot esznek. Más kultúra, ez van.

2020. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

Le kellene erről a témáról szállni. Igen, a kínaiak esznek kutyahúst. No, lám, még fesztivál is van vele, csakúgy mint mondjuk a sörfesztivál, ami alkoholról szól. Vagy épp gulyásfesztivál falunapokon, ami más állatról szól. Ott is lehetne hőbörögni.


Mi pl. marhát eszünk, amik a hinduk istene.

Most ott is minden nap legyenek felháborodva egy random online oldalon a "kulturálatlan európaiak" miatt?

2020. jún. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!