Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a kutyának daganat miatt...

Ha a kutyának daganat miatt sebesedne ki a heréje akkor az a seb is begyógyulhatna?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron volt rajta egy pici, váladékozó seb, amit lefertőtlenítettem és figyeltem neki, 2 nap múlva szépen bevarasodott és 1 héten belül nyom nélkül begyógyult neki, így ezzel nem vittem dokihoz, majd amikor voltunk dokinál más miatt nekem ez már eszembe se volt. Azóta nem volt sebes neki. Sokszor vágja hátra magát, hogy simizzem a hasát így feltűnne egyből, ha gond lenne. Azóta most làtok rajta megint 2 kis sebet, de nagyon pici, gyógyulóban van, nem vérzik, nem váladékozik, csak ilyen minimàlis horzsolásnak tűnik. Kinti kutya, nagyon hiperaktív, mindenbe belefetreng így simán meg is dörzsölhette neki valami. Ha valami komolyabb lenne az ugye nem gyógyult volna be neki már tavaly se, folyamatosan fennállt volna neki azóta és rosszabbodna?

Plusz olyan az egyik heréje mintha lenne rajta egy kinövés, szóval az egyik here hosszabb, mint a másik, igazàból ez mindig ilyen volt, de mintha nőtt volna. Az évek soràn változhat a kutya heréje mindenfèle komolyabb ok nélkül?

Lehet már csak belemagyarázom, mert ennyire azért nem szoktam figyelni neki, mint amennyire most megnéztem, ahogy megijedtem.

Persze elviszem dokihoz, mert most màr aggaszt, hogy nem az első alkalom, de ebben a pillanatban vettem észre és ezzel nyilván az ügyeletre nem szaladok, de aggódok miatta rendelés pedig már csak hétfőn lesz.


ápr. 26. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
57%

Ivartalaníttasd légyszíves.

Nem véletlen ajánlják.

Heredaganatok elkerülhetők.

ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
68%
Tapogasd meg. Érzel rajta mást is, mint a másikon? Azért egy daganat felismerhető,ha már nagyobb. Ha úgy érzed,hogy gyanús, inkább vidd dokihoz.
ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!