Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen agárt vegyek?

Milyen agárt vegyek?

Figyelt kérdés

•mennyire jól jön ki más kutyákkal az agár?

•milyen típusút vegyek? (Pl angol/spanyol stb)

•mennyire nagy a mozgásigényuk?

•mennyit esznek?

Nem találtam a neten válaszokat!



2020. jún. 26. 16:34
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na emberek, lenne még egy kérdésem: azt olvastam, nagyon tisztelik az időseket, az anyukájukat, apukájukat, tehát nem szemtelen fajta. Ha nekem van egy 4-5 goldim ugye azt tiszteljék?
2020. jún. 27. 10:42
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy "tisztelni" fogja a goldidat. Ha egy dominánsabb egyedet fogsz ki szarni fog a fejére, de esélyes hogy még a tiedre is.

Kutyasuliban olyat keress, ahol kimondottan értenek az agarakhoz, nem egy áltag fajta aki katonásan fogja neked csinálni az ülfekszikmarad-ot.

Persze vannak ilyenek is köztük, de ritka.

Azt tudom javasolni, hogy lépj be Facebookon az Agaras nevű csoportba, ott rengeteget olvashatsz agárgazdik tapasztalatairól, várható almokról, tenyésztőt is könnyen fogsz ott találni, aki majd segít a továbbiakban.

2020. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!!
2020. jún. 27. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!