Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fürdethetnék meg egy...

Hogyan fürdethetnék meg egy kb. 10 éves kutyát, amit még sosem fürdettek meg, és fél a víztől?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy veszek egy kutyafürdető kis medencét, és apránként betanítom (egy videóban láttam, hogy egy profi így csinálta). Ez így lehetséges? Mudi a fajtája, ha ez számít.

2020. jún. 27. 00:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én hideg vízzel semmi képpen nem fürdetném a kutyáimat, úgy nem csoda, hogy utálják... meg is fázhatnak


Ha ideiglenes jön hozzám, határozottan megfogom, berakom a kádba, becsukom az ajtót és folyamatosan beszélek hozzá, esetleg még kap finom falatokat is. Langyos vizet használok, próbálok gyors, határozott, de mégis kedves lenni. Tapasztalat, hogy ha engedem kiugrani, elmenekülni, csak még nagyobb stresszként fogja felfogni a helyzetet.


Arra figyelj, hogy a sampont jó alaposan mosd ki belőlük.

Sok sikert :)

2020. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!