Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 31 kg-os kutyának jó még az a...

31 kg-os kutyának jó még az a gyógyszer, ami 15-30 kg-os kutyának való?

Figyelt kérdés

A kölyök kutyánknak előre megvettünk több havi nexgard spectra gyógyszert, mert olcsóbb volt úgy, csak elfelejtettük, hogy annyi idő alatt sokat nő majd.

Jövő héten kellene neki beadni, de már most 31 kg.

Elég vedettseget nyújt neki ez a gyógyszer?

Ha nem, akkor lehet úgy, hogy veszek egy 2-15 kgos kutyának valót a még lévő mellé, vagy az már nem ugyanolyan?


2020. jún. 27. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Elég lesz. Az az 1 kg plusz nem számít. Ha még adsz mellé az sok lenne.
2020. jún. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Igen.
2020. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az én 30 pár kg-os kutyám volt már babéziás 15-30kg-os nexgard mellett, de mi vidéken élünk, iszonyatosan sok a kullancs, amíg foresto nyakörvet használtunk napi szinten szedegettem le róla a kullancsokat, szóval nem tudom, hogy ez okozta-e a problémát, vagy a borzasztó kullancsmennyiség, meg nálunk inkább 2-3 kg-mal volt nehezebb (ő is kölyök volt és iszonyú hirtelen nőtt iszonyatosan sokat), mindenesetre azóta én a nagyobbat veszem neki és így még szerencsére nem volt gond.
2020. jún. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Jövő héten még jó lesz,de a kovetkezonel már talán jobb lesz nagyobb kiszerelésűt adni.
2020. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megfelelő neki.
2020. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%
Még éppen jó, de a következőnél mindenképpen az eggyel nagyobbat adjátok már.
2020. jún. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez az utolsó darab, következőnek nagyobbat veszünk.
2020. jún. 27. 20:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem havonta 2 kgval nőtt a kutyám durván,igaz közepes testű és elérte már a felnőtt súlyát.


Én inkább eladnám a jelenlegit és a nagyobbat venném meg. Hiszen 4 hét múlva akár 35 kg is lehet, nem tudom milyen fajta mennyi idős. De ennyire nem centizném ki ezt.


Nekünk egyszer volt határon 14,5 kg volt, mikor lejárt a nextgard sp., de a 15-30 kgos vettem inkább meg.


patikában is azt mondták jobb mindig a nagyobbat venni.

2020. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!