Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Embernek való epilepszia...

Kistraktor kérdése:

Embernek való epilepszia gyógyszert lehet adni az epilepsziás kutyának?

Figyelt kérdés
2019. jún. 2. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Kérdezd az állatorvost.
2019. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
NEM! semmilyen emberi gyógyszert nem adunk állatnak, kivéve ha az állatorvos írja fel!
2019. jún. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.

Vannak állatra is használható emberi gyógyszerek. Nyulaknál például az espumisant lehet használni, és a Quamatelről is hallottam, hogy lehet kutyáknak adni.

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8893798-mily..


első voltam.

2019. jún. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van olyan nagymamám is ugyanazt a gyógyszert szedi amit a kutyájának is felírtak. De állatorvos mit ajánlott? Márcsak az adagolás miatt is...
2019. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Embernek való gyógyszert csak akkor lehet adni, ha állatorvos mondja.Ha nem vagy állatorvos, akkor ne adj neki magadtól.

Ki diagnosztizálta hogy epilepsziás?Ha állatorvos, akkor miért nem adott rá gyógyszert?

Ha te állapítottad meg, a tünetei alapján, akkor azt mondanám, nagyon helytelen dolog.Egyrészt mert ez az orvos dolga, másrészt mert nem is biztos hogy epilepsziás.

Van bizonyos agyi keringési zavar, aminek ugyanolyan a tünete mint az epilepsziának.

Én így jártam a kutyámmal.Teljesen epilepsziás tünetei voltak.Láttam már sajnos rokonnál és egy ismerősnél is ilyen tüneteket.

Vittem a kutyám az orvoshoz, hogy epilepsziás.Az orvos vizsgálatokat csinált, és kiderült, agyi keringési zavar, amire kapott egy Karsivan nevű gyógyszert,és semmi baja nem volt többet.Ha akkor én is mondjuk szerzek epilepszia elleni gyógyszert, a kutyámnak annyi.

2019. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!