Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik mini yorksihre terrier?

Létezik mini yorksihre terrier?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam a buszmegállóban egy kutyát, és azt mondta a gazdija, hogy mini yorki. De tényleg nagyon pici volt, a marja 10 cm max! Elég vicces volt a rotim mellett, de tényleg létezik mini yorki, vagy csak kölyök volt?
2010. aug. 1. 19:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
nem
2010. aug. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
igen, látezik
2010. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
2%
Létezik.:) van mini és normál méretű yorki is. Amit láttál ha teljesen kis feketeség (fekete szőrzet) volt a kiskutya akkor az még kölyök volt. de ha már világosabb szőrű volt az már felnőtt:)
2010. aug. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
fekete-arany volt, de még nem annyira, mint egy felnőtt.
2010. aug. 1. 19:41
 5/13 A kérdező kommentje:
a gazdija szerint 4 hónapos volt
2010. aug. 1. 19:42
 6/13 anonim ***** válasza:
2%
nem csak h mini de még extra mini yorki is van:d múltkor volt egy kép is mellé az újságban és belefért egy bögrébe:D
2010. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

ÚRISTEN TI NEM VAGYTOK NORMÁLISAK -.-'


persze, extraminihiperultraminiatűr yorkie is van, persze. Csak úgy mondom, hogy a mini yorkiek az alom leggyengébb kutyái, és azokat szaporítják a szaporítók, csakhogy 15 "mini" yorkieból 14 beteg. hányszor írjuk le, hogy hivatalosan egyféle yorkie van? a mini yorki más szóval FOGYATÉKOS YORKIE. hiába cuki meg pici meg blablabla nyáladzás, ha beteg. de ha valakinek extra mini yorkie kell hogy több tízezreket költsön gyógyszerre.... nehogy bedőljetek már.

2010. aug. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nekem nem tetszenek, én a nagytestű kutyákért rajongok. mint írtam is a kérdésben, h "Elég vicces volt a rotim mellett"
2010. aug. 1. 20:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mutassatok már 1 tk-t , ahol mini yorkiként szerepel a kutya....
2010. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Előttem szólóknak igaza van, olyan hogy mini yorki nem létezik. A legsatnyább, legkisebb kutyákat az alomból miniként meg extra miniként reklámozzák, a sok hülye divatmajom meg megvesz egy beteges, satnya kutyát csak azért mert pár centivel kisebb az amúgy is igen kicsi méretű normál yorkshire terriertől. Aki "mini" yorkit vesz olcsón az meg is érdemli, hogy tízezreket költsön állatorvosra mert a kutya patellás, légcsőszűkülete van, minden létező ételre allergiás
2010. aug. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!