Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier és Mopsz...

Yorkshire terrier és Mopsz keverék, hogy nézhet ki?

Figyelt kérdés
Van egy yorki kiskutyám aki sunyiban fedezett egy mopsz kislánnyal. úgy néz ki a kutya vemhes, szóval sikert aratott a kis macsó:) Az a kérdésem, hogy hogyan fognak kinézni a kölykök, illetve, hogy látott-e már valaki ilyen keveréket?
2010. aug. 1. 22:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

hát abból ilyen lesz : [link]



:D:D

2010. aug. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
ivartalanítás.minek kevereékeket gyártani?
2010. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok. Két túltenyésztett fajtáról van szó. A mopszok légzés zavarokkal küzdenek (még egy jó helyről vett példány is) a yorkik idegrendszere labilis (természetesen a túltenyésztés miatt vannak kivételek normális helyről vett kutyák esetében meg akikkel kutyaként bánnak). Nem elég, hogy elég csúnyácskák lesznek mivel ég és föld a két fajta, de több mint valószínű, hogy betegesek lennek. Ha már egy jó ideje történt akkor ivartalanítsátok ki vemhesen is elvégzik. Kétlem, hogy kelendő lenne ennek a két fajtának a keveréke... Így is sok ártatlan kutyus van menhelyen ne szaporítsátok tovább. Elhiszem, hogy véletlen volt, de még tehettek ellene, hogy több ilyen ne forduljon elő.
2010. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ez az a típusú keverék,ami kicsinek jajj de édi,aztán amikor felnő és egy malac testű,szálkás szőrű kutya lesz,ami horkol,esetleg patellás,terrier vérmérséklettel akkor repül a menhelyre.
2010. aug. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
lesznek leendő gazdái? mert szerintem ha csúnyácskák lesznek senkinek nem kell majd, és vagy ti tartjátok meg, vagy menhely, vagy elaltatás, ami eléggé NEM JÓ dolog, szóval legközelebb figyeljetek oda, vagy már most rögtön ivartalanítsátok a yorkiet.
2010. aug. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

előző vagyok. találtam képeket. végülis nemhiszem hogy annyira malac testű lesz. ezek a kutyuk cukik:


[link]

[link]

[link]


mert szerintem mindenki egyből egy mopszot képzelt el yorkie szőrzettel. ami tényleg kicsit malacos lenne. de ilyenkor mindenük átmixesedik. az orruktól kezdve a farkig minden.

2010. aug. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40%
ha igy neznek majd ki akkor nekem kell egy:)
2010. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Akiteki ***** válasza:
43%

Legegyszerűbb, ha sehogy sem néznek ki. El kell vinni a szukát ivartalanítani és megoldódott a probléma.

Tele vannak a menhelyek.

2010. aug. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A belinkelt képekkel azonos kutyákkal tele vannak a gyepik,menhelyek,tessék onnan kihozgyet.

A szukát pedig azuonnal vigyétek el ivartalanítani.

2010. aug. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ronda nagyon
2010. aug. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!