Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szabad strandon este, ha már...

Szabad strandon este, ha már nincsenek fürdőzők, bevihetem a kutyám a Balatonba?

Figyelt kérdés
2 kutyával megyünk 1 hétre a Balcsira, kutyastrand nem lesz a közelben, de szeretném ha úsznának kicsit. Hajnali/esti órákra gondoltam, amikor biztosan nem zavarunk mást.
2020. júl. 2. 10:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Figyi, nem hiszem, hogy éjjel annyira járőröznének, én is lógtam már be strandra zárás után egyik exemmel annak idején. Azért ha már ott vannak a legális lehetőségek kutyával, jó azokat igénybe venni, és törekedni arra, hogy bővítsék a lehetőségeket.

Földváron, Fonyódon és Keszthelyen van már hivatalosan kutyás strand.

2020. júl. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszi, bár én a szabad strandról írtam, amit nem őriznek, és nem zár be, mivel nincs elkerítve.


Plusz az egyik kutyám öreg nagyon, nem szívesen viszem túlzsúfolt kutyás strandra, nem szokott úszni, csak akartam neki egy kis örömöt úgy, hogy csak mi vagyunk a vízben meg a "kistestvére", és nem 100 másik kutya.


Nem baj :) majd máshol


Köszi mindenkinek!

2020. júl. 2. 17:33
 23/37 anonim ***** válasza:
Nem őrzik elkerítve, de attól még ellenőrizhetik, hogy betartják-e ott is a szabályokat. :-) Mint ahogyan a horgászokat is szokták ellenőrizni, hogy például van-e érvényes engedélyük, és kijelölt helyen horgásznak-e.
2020. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Fonyódon egyébként a kutyastrandra be lehet menni zárás után is, de belépőt csak a hivatalos nyitvatartási időben kell fizetni. Tavaly legalábbis így volt. Én átvonatoztam kutyával. Voltak a szálláson, akik autóval mentek kutyával, ők autóval átmentek kutyás strandra.
2020. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:
Köszi! És arról tudnál mondani valamit, hogy esti órákban, zárás után a földvári strandon mennyien vannak? vagy akármelyiken :)
2020. júl. 2. 17:37
 26/37 anonim ***** válasza:
A földvári kutyastrand szabadstrand, de ott nem voltunk.
2020. júl. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
19%

En jobban szeretem a kutyakat,mint az embereket. Tolem futkoshatnanak korulottem :)

A vizbe is uszhat mellettem akar a kutyad :) Voltam Korfun es lett ott egy kutya baratom. Minden nap talalkoztuk es egyutt strandoltunk a tengerparton. :) A tulajok szabadon koszalni engedtek otthonrol :) Ott szokas ez.


Ott nem problemaztak az emberek ezen.


Engem az se akaszt ki,h atgyalogol a torcsimen vagy cuccomon.

2020. júl. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
69%

27: minket sem zavar, hogy téged nem zavar.


De azt is el kell fogadnod, hogy sokakat zavar.

És nem véletlenül tiltja az ÁNTSZ.

2020. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Egyébként miért tiltja az ANTSZ?

A kutyám beszennyezi a vizet? Akkor a kutyás strandon miért nem?

Ha a kutya utazhat tömegközlekedésen, bemehet a bevásárlóközpontba, sok üzletbe, sétálhat bárhol a városban, akkor mi indokolja, hogy szabad téren nem lehet velem valahol?

2020. júl. 2. 21:22
 30/37 anonim ***** válasza:
50%

Kérdezd meg őket!

Nyilván alapos indokkal tiltják.


A kutyás strandra azok mennek, akiknek kutyájuk van. Számításba veszik a kockázatokat.


De akiknek nincs, engedtessék meg, hogy kutyamentes helyen strandolhassanak. Ahol nem csurgatja rájuk a nyálát idegen kutya, nem rohangálja tele a cuccaikat, stb. stb.


Te valószínűleg gondos gazda vagy, de tisztában leehtsz azzal, hogy nem mindenki olyan. És a beteg, parazitás kutya beszennyezi a vizet is.

2020. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!