Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kis kutyam plantur39 hajnöve...

A kis kutyam plantur39 hajnövesztő tablettát evett meg lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Összetevői : Szójaolaj, részlegesen megszilárdult szójaolaj, zselatin, kalcium-aszkorbát, nedvesítőszer: glicerin, paradicsomkivonat, aszkorbinsav, stabilizátor: méhviasz, alfa-tokoferol-acetát, nikotinamid, emulgeálószer: szója lecitin, nedvesítőszer: szorbit, cink-szulfát, kalcium-D-pantotenát , kukoricaolaj, B6-vitamin, E141 és E171 színezékek, ß-karotin, B1-vitamin, B2-vitamin, folsav, biotin, nátrium-szelénát, B12-vitamin.
2020. júl. 2. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Vidd állatorvoshoz!!
2020. júl. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos!
2020. júl. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
1 és 2 válaszoló. A kérdésből ugyan nem derül ki, hogy mekkora kutya és mennyi tablettát evett meg, de tegyük fel, hogy egy 5 kilós kölyökkutyáról van szó, aki 1 db tablettát nyelt le, amiben pár mikrogammnyi vitamin ésatöbbi van. Tényleg úgy gondoljátok, hogy ezért állatorvoshoz kell menni?
2020. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a szőlőmag kivonattal sajnos lehetnek gondok. Legjobb lenne az orvos, vigyed a dobozt is, lehet meghánytatják, seperc alatt túl lesz rajta.
2020. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szőlőmagolajat csak a patika honlapjaírja


,,Étrend-kiegészítő vitaminokkal, nyomelemekkel és szőlőmag kivonattal.


Összetevők


Szójaolaj, zselatin, keményített szójaolaj, C-vitamin, glicerin, paradicsomextraktum, méhviasz, szőlőmag extraktum, E vitamin, Nicotinamin, szójalecitin, szorbit cinkszulfát, Calcium-D Pantothenat, kukoricaolaj, B6 vitamin, folsav, biotin, natriumselenat, B12 vitamin."


Te honnan vetted aleírást? a dobozról?

2020. júl. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen azt nem írtam hogy a kutyám kicsi es csivava ..az összetevői a neten van ha beirod.. És rá keressel.. Semmi baja nincs ezek vitaminok. Csak gondoltam lehet valamelyik Vitaminra Allergiás lehet nem is evett belőle..csak azert írom lehet mert nem az enyém a tabletta
2020. júl. 2. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:

beírtam, és rákerestem, de egy másik féle összetételt hozott ki!

A szőlőtől ki is múlhat egy kutya, rengeteg kutatás van róla, van amelyik kutya eheti egész életében, van amelyik feldobja tőle a talpát, és fogalmuk sincs, hogy a magja, a héja, a húsa, vagy mi okozza ezt. Ezért mondtam, hogy a szőlőmagolaj gond lehet. Márpedig nekem azt hozta ki erre a tablettára.

2020. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Hát, legrosszabb esetben lesz egy hosszú szőrű csivavád... :D
2020. júl. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!