Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyusom?

Miért csinálja ezt a kutyusom?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy két napja vettünk egy Tibeti Terriert. Nagyon megszokta a helyet, és le is viszem naponta 3-4szer.

Megetetem várok vele 15 percet és leviszem... Lenn vagyun fél órát és se kaki se pisi =D... feljövünk lefekszik 10 percre fölkel és oda végzi el a dolgait... Mit csináljak vele? (3 és fél hónapos kan kölyök)


2010. aug. 2. 12:58
1 2
 1/18 anonim válasza:
79%
Vidd le több időre, hátha az segít neki.
2010. aug. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam de elfárad mert melege van ... És nem nagyon akar jönni...
2010. aug. 2. 13:13
 3/18 anonim ***** válasza:
60%
Te ha eszel egyből WC-re kell menned? Kell egy kis idő amíg megemészti.. Meg még kölyök és nem bírja úgy visszatartani! Várj fél órát kaja után aztán vidd le és addig maradjatok, sétáljatok amíg nem pisil vagy kakil! És kölyökkutyát minimum 2 óránként le kell vinni amíg meg nem tanulja mi az a szobatisztaság.
2010. aug. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most lementem vele... lenn voltam egy órát... feljöttünk.. még lese vettem a cipőmet, demár oda pisilt...
2010. aug. 2. 17:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Ha kicsit nagyobb lesz szobatisztaságra kell tanítanod addig pedig csinálj egy lapos dobozt vagy egy ősrégi tálcát vagy nem tudom ilyen tálcát rakj le és földet vagy pedig homokot tegyél bele azután majd odavégzi a dolgát mint egy macska de ez nem lehet sokáig így minél előbb kezdd el az átnevelését.
2010. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ne egyből várd már szerencsétlentől hogy lent pisil.. Ő most azt szokta meg h séta után fent végzi a dolgát.. Fent szidd meg amikor rajtakapod és ennyi.. Lent meg ha leviszed kb. 2 óránként, előbb utóbb úgyis ott fogja végezni és akkor hatalmas dicséret. Ha megszokta h mi a helyzet minden oké lesz.
2010. aug. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!!! már megvolt tegnap az első kaki lent, megdícsértem de megint fenn csinálja
2010. aug. 3. 08:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Nem egy nap alatt fogja megtanulni.. Idő kell hozzá. Kitartást!
2010. aug. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Kitartok... voltunk lenn egy órát de nem csinált semmit. Feljöttünk még lese vettem a cipőm és már oda is kakilt, pisilt... dehát egy babánál is így van, ezzel bíztatom magam...

Ja,és nekem nincs szivem szidni amikor fenn csinálja, ez baj, vagy esetleg ezért lassaban fog szobatiszta lenni?

2010. aug. 3. 20:49
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen valószinüleg lassabban. Ha bent végzi el a dolgát akkor lekell szidni és ha tudod rögtön kivinni. Tudom hogy kint már nemfogja elvégezni a dolgát, de rájönmajd mit kel tenni. Ésha kint végzi a dolgát akkor borzasztóan dicsérd meg. Énis igy szoktattam szobatisztaságra a kutyámat. Időbe telik, de egy idő után felse tűnik majd, és azon kapod a fejedet hogy szobatiszta :) Sok sikert:)
2010. aug. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!