Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig szopnak a kiskutyák...

Meddig szopnak a kiskutyák átlagosan? Mikor lehet ajándékozni őket/ szétválasztani az anyjuktól?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 22:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

8 hetes kor után, oltva, féreghajtva, chippelve lehet elajándékozni őket.

6 hetes korukig szopnak.

2020. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Első, ugye nem gondolod komolyan, hogy ez majd oltatni meg chipeztetni fogja a kiskutyákat. Pláne ivartalanítani az anyakutyát :(
2020. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%

Nem kötekedni akarok meg semmi komolyan, csak nekünk fiú kutyáink vannak és chipeltetés nélkül kaptuk őket, mi chipeltettük őket.

De a chippeltetés nem akkor kell, amikor már nálad van? Mert ugye lakcímes azonosítás, meg név, szóval ha ne adj Isten ellopják vagy elszökik, akkor az eredeti tulajnak viszik vissza.

Vagy a benne lévő chip adatait kérésre át lehet irattatni?

Sose kellett lakcímet átirattatni meg nevet, stb, szóval nem tudom ez a része hogy megy.

Csak egy sima kérdés, nem kötekedés.

2020. júl. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

3/3

Törvényileg csak úgy adhatsz tovább kutyát, hogy az chipezve van. Természetesen át lehet íratni állatorvosnál.

2020. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
Köszi komolyan, mert ezt nem tudtam viszont, hogy átlehet-e így irattatni, hogy már benne van, meg egy adat van rajta már.
2020. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2020. júl. 9. 23:57
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
8 hetes korukban lehet elajándékozni őket de a legjobb ha 10-12 hetes korukig még az annyukkal vannak
2020. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Az én chipet a tenyésztő már kapásból az én nevemre íratta ki, az útlevéllel együtt.


Nem mocskos szaporítóknál ez így működik...

2020. júl. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Akinek simán született 2 kutyusa, mert beszökött a lány kutyájához egy kan, nem hinném, hogy mocskos szaporító főleg, ha utána ivartalanítva is lett a kutya.

Nem kéne mindenkire ezt ráhúzni.

2020. júl. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8/9 Sajnos ahogy a "9/9"-es is írta, a szomszéd kutyája beszökött hozzánk. Alapvetően nem szerettünk volna kiskutyákat, és sajnos nem gondoltuk, hogy bárhol is átjöhet egy "hívatlan vendég". (Természetesen igen, most már ivartalanítva lett a kutya.)
2020. júl. 10. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!