Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig ihat a kutya altatás...

Meddig ihat a kutya altatás előtt? (nem műtét)

Figyelt kérdés

nem lesz műtve, csak a szőre lesz lenyírva..hány órával előtte nem ehet/ihat? (infúzió sem lesz)

azt mondták, hogy már du. 4től ne kapjon inni stb...de azt én nagyon korainak tartom. holnap délelőtt lenne a nyírás..



2020. júl. 10. 12:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%

Altatas minden alkalommal kockazattal jar ... foleg nem biznam egy kozmetikusra!!!


Neveletlen kutyaval foglalkozni kell, az altatni akaro kutyakozmetikust pedig messzire el kell zavarni.

2020. júl. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
69%

Mellesleg milyen kutyarol van szo? Minek kell lenyirni?


Persze egy pudlit kell, meg masnit is tehetsz a 'frizurajaba' ... de egy pudlit nem kell altatni.


Esetleg egy kaukazusirol van szo? Talan ertheto lenne az altatas gondolata, de egy kaukazusit nem kell nyirni.


Szerintem az egesz kerdes kamu!

2020. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mi történt azóta? Kapott még a kutya tegnap vizet 16.00 után?

Illetve valóban altatva lett a nyíráshoz? Hogy van?

2020. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem miért nem tudjátok másképp megoldani? Szájkosár és nem kap oda, meg legyen 2 oldalról kikötve,aztán kozmetikus dolgozhat rajta nyugodtan. Esetleg amikor nyugodtan tűri jutalmazni. Háznál nem is altat doki, mert nagy a kockázat, aztán ha baj van, akkor volt egy kutyád.
2020. júl. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
altatva volt, kibírta..minden ok vele.
2020. júl. 17. 19:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!